اطلاعات جامع در مورد نمایندگی سامانه سیمرغ اس ام اس


نماینده سیمرغ اس ام اس  میتواند از سامانه پیامکی مدیریتی با نام تجاری و یک دامنه اختصاصی ( مثلا www.Yoursite.com ) استفاده نموده و اقدام به فروش و بازاریابی نماید ، در این شرایط هیچ نامی از شرکت سیمرغ اس ام اس برده نشده و نماینده می تواند به راحتی با نام و برند خود فعالیت نمایند .

نحوه درآمد شما به این گونه است که تمام هزینه که از مشتری بابت پنل دریافت میکنید برای خودتان است و سیمرغ اس ام اس هزینه بابت ایجاد کاربری از شما نمیگیرد ،اختلاف قیمت تعرفه که شما بابت هر پیامک میپردازد و به مشتریان خود میفروشید به حساب کاربریتان میرود ، از فروش خطوط اختصاصی به قیمت دلخواه به مشتری نیز سود میکنید.

نماینده می تواند درگاه الکترونیک اختصاصی به بانک در سامانه راه اندازی نماید، بدین ترتیب کاربران توسط پرداخت الکترونیک وجه را به صورت مستقیم وارد حساب نماینده کرده و همان لحظه شارژ شوند .

تمامی مراحل خرید دامنه، ست کردن ای پی روی دامنه و... توسط پشتیبانان ما صورت می پزیرد.مراحل دریافت نمایندگی بدین صورت هست که شما با تماس خود با شرکت یا به صورت انلاین اطلاعات خود را به کارشناسان فروش ما داده با مشورت انها نام سایتی که میخواهید با آن فعالیت کنید را انتخاب ، پس از پرداخت هزینه و  24ساعت سامانه نمایندگی شما قابل استفاده می باشد.

نماینده قادر است کپی رایت و لوگوی اختصاصی خود را در صفحه ورود و صفحات داخلی سامانه قرار دهد، همچنین سامانه امکان قراردادن متون دلخواه در عنوان و  پانوشت را در اختیار نماینده قرار میدهد تا ایشان با نظر خود این اطلاعات را وارد نمایند.

شما برای ایجاد پنل کاربری برای مشتریان خود در ابتدا باید بسته هایی با عنوان های دلخواه (برنزی،نقره ای،...) با تعیین سطح دسترسی،تعداد شماره های اختصاصی یا عمومی وقیمت گذاری پیام ها ایجاد کنید.شما میتوانید با رفتن به گزینه ایجاد کاربری در منوی سامانه یا رفتن به آدرس "Youresite/register" تکمیل اطلاعات فردی و انتخاب بسته ای که قبلا افزودید کاربر جدید را اضافه نمایید شما یک کاربر ایجاد کردید و با نام کاربری و پسورد که به ایشان میدهید قابلیت استفاده از سامانه را دارد. اگر هزینه برای هر بسته تعیین کرده بودید پنل کاربری مورد نظر به همان مقدار منفی شده و مشتری برای استفاده میتواند به صورت انلاین پرداخت را انجام دهد یا به حساب شما پول را واریز کند.

نماینده قادراست بانک اطلاعاتی شماره ی خود را به صورت امن وارد سامانه کرده و دسترسی استفاده از این بانک را به کاربران دلخواه خود بدهد ، بدین ترتیب هر نماینده میتواند بانک اطلاعاتی اختصاصی خودش را داشته باشد که فقط کاربران خودش به آن دسترسی دارند تا بتواند علاوه بر بانک موبایل کل کشور و بانک محله ای موجود در سامانه از بانک های اختصاصی دیگر نیز جهت ارسال انبوه استفاده نمایند .

نماینده از طریق قسمت مدیریت پنل میتواند پیام ها و فعالیت های کل کاربران خود را مانیتور کند ، همچنین انواع گزارش گیری (گزارش های ارسال ، گزارش های بازگشت هزینه، گزارش های مالی و…) به صورت روزانه و در بازه های مختلف زمانی امکان پذیر می باشد .

کاربر همکار به شما این امکان را میدهد تا بخشی از کارهای مدیریتی خود را به کاربر دیگری واگذارد نمایید، این بخش مناسب نمایندگانی است که میخواهند چندین مدیر تعریف کرده که هر یک به بخشی از طرح مدیریت سامانه دسترسی داشته باشند.

لازم به ذکر است فعالیت در زمینه سامانه پیامکی نظیر فروش پنل،فروش خط اختصاصی،ارسال پیام انبوه،ایجاد کاربر و نماینده در کل کشور و در کلیه استان های گلستان، مازندران، گیلان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سمنان، تهران، قم، قزوین، زنجان، ایلام، همدان، یزد، اصفهان، بوشهر،  چهارمحال بختیاری، خوزستان، سیستان و بلوجستان، فارس، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، مرکزی و هرمزگان با تهیه نسخه نمایندگی پنل سیمرغ اس ام اس امکان پذیر میباشد دلیل فعالیت کشوری این سامانه بانک شماره کل کشور به تفکیک استان،شهر،بانک مشاغل،کد پستی،ارسال از روی نقشه،جنسیت،رده سنی،همراه اول، ایرانسل و ...  که در سامانه قرار دارد میباشد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان،شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبط:

درباره نمایندگی سیمرغ اس ام اس، نسخه آزمایشی نمایندگی، سفارش آنلاین پنل نمایندگی سیمرغ اس ام اس، درباره سیمرغ اس ام اس، راهنمای خرید آنلاین پنل کاربری، کار در منزل سیمرغ، نمایندگی سیمرغ اس ام اس در گلستان.برچسب ها: اخذ نمایندگی نمایندگی پنل پیام کوتاه نمایندگی سیمرغ اس ام اس نماینده نمایندگی نمایندگی سامانه خرید نمایندگی پنل خرید نمایندگی پنل اس ام اس خرید نمایندگی پنل پیامک فروش سامانه اس ام اس فروش سامانه پیامک فروش نمایندگی اس ام اس فروش نمایندگی پنل اس ام اس فروش نمایندگی پنل نمایندگی فروش نمایندگی پنل پیامک فروش نمایندگی پیامک فروش پنل نمایندگی پنل نمایندگی پیام کوتاه در تهران پنل نمایندگی پیام کوتاه در گستان پنل نمایندگی پیام کوتاه در مازندران