لیست سیاه مخابراتی چیست؟


لیست سیاه به شماره هایی گفته میشود که مخاطب (صاحب خط) از مخابرات درخواست کرده باشد که پیام های تبلیغاتی را دریافت نکند. از سی و سه میلیون مشترک همراه اول فقط ۱۱% عدم تمایل خود نسبت به دریافت پیامک های تبلیغاتی انبوه را اعلام کرده بودند که این درصد در سال 94 افزایش چشم گیری کرده است.

مشترکین همراه اول و ایرانسل با سامانه ای که در اختیارشان قرار گرفته می توانند دریافت پیام های تبلیغاتی را فعال ویا غیرفعال کنند.
مشترکین همراه اول با ارسال عدد ۱ به شماره ۸۹۹۹ 
برای عدم دریافت پیامک تبلیغاتی و همچنین با ارسال عدد ۲ به شماره ۸۹۹۹ می توانید آنرا فعال کنید. ونیز می توانید با شماره ۰۹۹۹۰ تماس بگیرید.

مشترکین ایرانسل برای پیوستن به لیست سیاه عدد 2 را بطور رایگان به شماره ۵۰۰۵ و برای لغو درخواست عدد ۱ را به شماره ۵۰۰۵ ارسال نمایید ویا با شماره ۷۰۰ تماس بگیرید.
برخی از خطوط 1000 ، 2000 ، 3000 یا 5000 شامل لیست سیاه نمی شوند چون متعلق به شرکت ها و ادارات دولتی و مراکز حساس می باشد (مثلا خودرو سازی ، بیمارستان ها ، وزارت خانه ها ، بانک ها و … )، بنابراین دریافت پیامک از چنین خطوطی به منزله ی دریافت پیامک تبلیغاتی از سایر خطوط نمی باشد.

لطفا به این نکته توجه داشته باشید که کدهای ارائه شده برای غیر فعال کردن آن پیامک‌های تبلیغاتی است که با پیش‌شماره‌های ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰ و ۰۲۱ برای شما ارسال می‌گردد. در صورتی که قصد دارید از خدمات پیامکی مختلف (مثل سرویس حمایت از تیم ملی، آموزش زبان و …) انصراف دهید باید از کدهای دیگری استفاده نمایید که آنها را در مطلب دیگری برای شما اعلام میکنیم. برای دسترسی به این مطلب کافیاست با ما همراه باشید و مطالب ما را دنبال کنید.

مشترکین سیمرغ اس ام اس در صورتی که نیاز دارند خطوط ارسال پیامک انها از لیست سیاه خارج شود باید با درخواست نامه کتبی این امر را درخواست کنند. ایمیل بزنید یا با پشتیبانان سیمرغ تماس حاصل فرمایید.

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری ونمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان،شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.comبرچسب ها: آموزش غیر فعال ساری پیامک تبلیغاتی آموزش غیر فعال سازی لیست سیاه مخابراتی لیست سیاه مخابراتی عدم ارسال اس ام اس سیمرغ اس ام اس سامانه پیامکی پیام تبلیغاتی اخذ نمایندگی اخذ نمایندگی سامانه پیامکی پنل پیامکی پنل پیام کوتاه بانک مشاغل پایین ترین تعرفه ارسال جنسیت کدپستی رده سنی پیام کوتاه پنل کاربری پنل نمایندگی سیمرغ سامانه پیامکی سیمرغ simorghsms