جذابیت پیامک از دیگر ابزارهای تبلیغاتی


سرویس پیام کوتاه سالیان سال است که در حال استفاده است اما از زمانیکه از این ابزار بعنوان ابزار ارتباطی اسفاده میشود زمان زیادی نگذشته است.

دلایلی که جذابیت پیام کوتاه را بالا برده و باعث گستردگی استفاده از این ابزار در میان شرکتها و فروشگاه ها با مشتریانشان شده است، به شرح زیر است؛

غیر همزمانی:

درهر زمانی ارسال توسط فرستنده انجام میشود چه زمانی که دریافت کننده در دسترس نیست و چه زمانی که فرد موقعیت مشاهده پیام را ندارد. مسلما شانس اذیت و آزار فرد گیرنده پیامک بسیار کم تر از شخصی است که بدون توقف، تماس دریافت می کند.

یک تماس تلفنی دو حالت دارد. یا برقرار می شود یا به آن پاسخ داده نمی شود. اگر به هر دلیلی تماس تلفنی برقرار نشود، فردی که تماس گرفته است آزرده خاطر خواهد شد. اما، به علت ویژگی غیر همزمانی، پیامک چنین مشکلاتی را ندارد. از زاویه فرستنده، ارسال پیامک کاری جذاب است چون که نمی تواند او را آزرده خاطر کند. دلیل دوم این است که نیازمند توجه کم تری است. چون که پیغام آن بر روی صفحه تلفن همراه ظاهر می شود و با یک نگاه می توان متوجه آن شد. دلیل سومی آن ارزانی است. بنابراین فرستنده ترجیح می دهد که به جای تماس تلفنی از پیامک استفاده کند.

ارسال انبوه:

فرستنده می تواند در کسری از ثانیه، صدها یا هزاران پیامک را به افراد مختلف ارسال نماید. همچنین سامانه های ارسال پیامک می توانند برای یک فرد یا هزاران فرد شخصی سازی شوند.

شخصی سازی:

از آنجاییکه فرستنده می تواند از طریق یک سامانه اس ام اس های خود را ارسال کند، بنابراین می تواند به راحتی آنها را شخصی سازی کند. پیامک از زاویه تامین کننده پنل پیامک نیز جذاب است زیرا برایشان ارزشمند است. آنها می توانند مبلغ کمی را به ازای هر اس ام اس دریافت کنند. که این مبلغ می تواند بر اساس تعداد اس ام اس های ارسالی به رقم چشمگیری تبدیل شود. اما در نهایت هزینه ارسال آن بسیار کم است. پیامک از کانال متفاوتی نسبت به تماس تلفنی استفاده می کند. اگر پیامکی ارسال نشود، این کانال ارتباطی بی استفاده خواهد ماند.

بازاریابان به ویژگی های بازاریابی پیامکی پی برده اند و به همین دلیل از آن استفاده می کنند. برخی افراد رفتاری معمولی نسبت به دریافت اس ام اس دارند و همه اس ام اس هایی را که دریافت می کنند را می خوانند؛ در حالیکه برخی دیگر برای باز شدن فضای خالی در تلفن همراهشان اس ام اس ها را باز می کنند. بنابراین هر دو گروه اس ام اس های خود را می خوانند. در هر صورت میزان مشاهده و مطالعه پیامک بسیار بالاست. برخی از سامانه پیامک خود برای تبلیغات استفاده می کنند و برخی دیگر برای ارائه خدمات.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

ارتباطات بازاریابی، موثرترین شیوه تبلیغات

تفاوت بازاریابی پیامکی و ارتباط پیامکی

اشتباهات رایج در تبلیغات

مزایای sms تبلیغاتی

عوامل افزاینده بازده پیامک تبلیغاتی

تفاوت پیامک تبلیغاتی و پیامک خدماتی

مزایای تبلیغات از طریق پیامک در یک نگاهبرچسب ها: ابزارهای تبلیغاتی جذابیت پیامک سرویس پیام کوتاه ابزار ارتباطی جذابیت پیام کوتاه ارسال انبوه سامانه ارسال پیامک شخصی سازی پیامک اس ام اس ارسالی سامانه پیامک تبلیغات پیامکی بانک شماره کشور ارتباطات بازاریابی موثرترین شیوه تبلیغات اشتباهات تبلیغات مزایای sms تبلیغاتی sms تبلیغاتی پیامک خدماتی پنل پیامک