بزرگترین اشتباهات بازاریابی اس ام اسی


همیشه امکان اشتباه در کمپین بازاریابی وجود دارد. با این حال، در اینجا به 5 اشتباه که باعث افزایش هزینه میشود اشاره می کنیم:

متون آزار دهنده:

هیچ کس دوست ندارد چیزهایی که اورا می آزارد دریافت کند، برای پیام های SMS هم صدق می کند. علاوه بر این، هیچ کس دوست ندارد بارها و بارها پیامهای تبلیغاتی را دریافت کند. بر این اساس اس ام اس خود را با هدف برقرای تعامل بهینه با مشتریان ارسال کنید. بهترین کار، حداکثر، 2 - 4 بار در ماه ارسال انجام دهید. بیشتر از آن برای مشتریان آزار دهنده خواهد بود.

نداشتن رضایت:

ارسال پیام بدون رضایت یک عمل بسیار مخرب برای نام تجاری است. شما ممکن است جریمه های سنگین بپردازید بابت آزار مشتریان، از دست دادن مشتریان بالقوه و موجود. با این حال، با گرفتن رضایت مشتریان برای شما اطمینان حاصل می شود که کمپین بازاریابی قانونی خواهد بود. علاوه بر این، شما یک واکنش بهتری از عملکرد مشتریانی که پیام های شما را دریافت میکنند خواهید داشت.

انتخاب اشتباه گیرندگان پیام:

همیشه باید گزینه های انتخابی خود را مشخص کنید. مطمئن باشید کاری بسیار ساده و آسان است. در این روش شما از صدمه زدن به نام تجاری خود جلوگیری  میکنید چون درغیر اینصورت ممکن است باعث آزار افرادی شود که مخاطب پیام شما نیستند.

عدم استفاده از کانال های بازاریابی دیگر:

فراموش نکنید که، شما می توانید SMS های خود را هماهنگ با دیگر کانال های بازاریابی ارسال کنید. برای تقویت دسترسی و بهبود ارتباطات. اگر آن را به درستی انجام دهید می توانید فروش و تعامل خود و همچنین داده ها و اطلاعات را افزایش دهید.

متون بیش از حد طولانی و بیش از حد مبهم:

هیچ کس دوست ندارد متون طولانی مبهم و به خصوص پیچیده را بخواند. تلفن همراه یک کاربر بهترین بخش از زندگی او محسوب می شود از خاطرات تا مسائل روزانه مانند ایمیل و گفتگو با دوستان خود. اگر شما در حال برنامه ریزی برای ارسال SMS مهم هستید باید درک کنید که می خواهید وارد حریم شخصی وی شوید. پس باید ابتدا مشتریان خود را بفهمید و بدانید که آنها چه انتظاری از پیام شما دارند و اینکه کوتاه و نکته ای باشد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

استفاده نادرست از بازاریابی پیامکی

عدم بازخورد پیامک های تبلیغاتی

تصورات اشتباه درباره ی بازاریابی پیامکی

اشتباهات بزرگ در بازاریابی پیامکی

نبایدهای کمپین های تبلیغات پیامکی

میزان تاثیرگذاری پیام کوتاه از دیگر روش های تبلیغاتی

مزایای تبلیغات با پیامکبرچسب ها: بزرگترین اشتباهات بازاریابی اس ام اسی اشتباهات بازاریابی اس ام اسی بازاریابی اس ام اسی کمپین بازاریابی پیام تبلیغاتی گیرندگان پیام کانال بازاریابی ارسال sms بازاریابی پیامکی پیامک تبلیغاتی تبلیغات پیامکی روش های تبلیغاتی پیام کوتاه