استفاده نادرست از بازاریابی پیامکی


اگر تاکنون با سامانه پیامکی کار نکرده باشید احتمال استفاده نادرست در این کار وجود دارد.

تمامی افرادی که از سامانه پیامکی استفاده می کنند بی شک حداقل یک بار مرتکب اشتباه شده اند اما می توان بلافاصله جلوی آنرا گرفت و تصحیح کرد. ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا به شما نحوه ی استفاده درست از بازاریابی پیامکی را آموزش دهیم. امروز ما یک روش جدید را برای آموزش استفاده از بازاریابی پیامکی به شما آموزش می دهیم. می خواهیم به شما بگوییم که از پنل اس ام اس خود چه استفاده هایی نکنید. مطمئن باشید که هر چقدر اطلاعات و آگاهی تان از بازاریابی پیامکی بیشتر باشد، کسب و کار موفق تری خواهید داشت. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید تا دیگر این اشتباهات را مرتکب نشوید.

از سامانه پیامک تنها به عنوان ابزاری برای اطلاع رسانی استفاده نکنید

بازاریابی پیامکی چیزی بیشتر از یک ابزار اطلاع رسانی است. درست است که گاهی اوقات خبررسانی کردن اطلاعیه ها و اخبارتان بوسیله ارسال پیامک راهکار بسیار مناسبی به نظر می آید، اما نباید از این راهکار به عنوان اصلی ترین روش تبلیغاتتان استفاده کنید. به مشتریانتان کوپن تخفیف و پیشنهاد های ویژه دهید یا در نهایت با آنها اطلاعاتی را به اشتراک بگذارید که دیگر کمپین هایتان از آن اطلاع ندارند.

پیشنهاد ها و تخفیف های اختصاصی به مشتریان خود دهید

با این کار به مشتریانتان دلیلی می دهید که عضو فهرست خبرنامه پیامکی شما باقی بمانند. اگر شما با استفاده از پنل اس ام اس خود تخفیف هایی را به مشتریانتان می دهید که آنها می توانند این تخفیفات را به روش دیگری نیز به دست بیاورند، از اینکه اشتراک خود را لغو می کنند متعجب نشوید. برای مثال، کوپن تخفیف ۱۰% محصولات خود را که در سایت خود قرار داده اید را برای مشتریانتان ارسال نکنید. با این کار شما ارزش فهرست ارسال پیامکی خود را بی ارزش خواهید کرد و مشترینتان عضویت در فهرست خبرنامه شما را لغو می کنند زیرا منفعت خاصی از دریافت پیامک های شما گیرشان نخواهد آمد.

از لینک های بسیاری در پیامک های خود استفاده می کنید و یا اصلا از آنها استفاده نمی کنید

هنگامی که کمپین تبلیغات پیامکی خود را راه اندازی می کنید، همیشه یک راه تماس با خود را به مشتریانتان ارائه کنید. چه می خواهید شماره تلفن باشد، چه لینک وبسایتتان. آیا می خواهید که اعضای فهرست خبرنامه تان پیشنهادهای شما را پیگری کنند؟ آیا می خواهید که در مسابقه پیامکی شما شرکت کنند؟ آیا می خواهید آدرس پست الکترونیکی آنها را داشته باشید؟ برای این کار کافی است تنها یک هدف را برای کمپین تبلیغات پیامکی خود انتخاب کنید تا موفقیت به سراغ شما بیاید. هیچ گاه با یک کمپین اهداف مختلفی را دنبال نکنید. زیرا این کار باعث سردرگمی مشتریان خواهد شد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشدسامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، ارسال از روی نقشه، بانک مشاغل و...می باشد.

 "با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

عناوین مرتبط:

Points of smsmarketing

ضروریات بازاریابی پیامکی

میزان تاثیرگذاری پیام کوتاه از دیگر روش های تبلیغاتی

مزایای تبلیغات با پیامک

تصورات اشتباه درباره ی بازاریابی پیامکی

اشتباهات بزرگ در بازاریابی پیامکیبرچسب ها: استفاده نادرست از بازاریابی پیامکی بازاریابی پیامکی سامانه پیامکی پنل اس ام اس سامانه پیامک خبرنامه پیامکی کمپین تبلیغات پیامکی تبلیغات پیامکی مسابقه پیامکی پیام تبلیغاتی پیام صوتی پنل کاربری پنل نمایندگی Points of smsmarketing مزایای تبلیغات دریافت فایل آموزشی فایل آموزشی