مزایای پیامک صوتی


پیامک صوتی یکی از جدیدترین خدمات راه اندازی شده در دنیای موبایل و تلفن ثابت است.

ازجمله قابلیت های پیامک صوتی عبارتند از:

*تبلیغات

ممکن است خیلی از مشتریان شما تلفن همراه نداشته و یا بنا به هر دلیلی شماره همراه خود را بازگو نکنند, با پیامک صوتی سیمرغ میتوانید علاوه بر موبایل پیام خود را به خطوط ثابت هم ارسال کرده و از این طریق بازه مخاطب بیشتری ایجاد کنید. قابلیت ویژه ای که در این گزینه ارسال قرار دارد امکان ارسال به یک منطقه خاص در روی نقشه است و بدین طریق میتوانید در محدوده خود یا هر مکانی که میخواهید یک تبلیغ منحصر به فرد انجام دهید.

*برندسازی صوتی

چند برند میشناسید که یک صدای خاص برای خود ایجاد کرده اند صدایی که هر لحظه به گوش شما میرسد بی اختیار به یاد آن برند می افتید. با آوای سیمرغ میتوانید صدای برند خود را به گوش مشتریانتان برسانید.

*امور شخصی یا اداری

وقتی با آوای سیمرغ پیامی ارسال میکنید از اینکه شخص مورد نظر پیام را دریافت کرده کاملا مطمئن میشوید در پنل آوای سیمرغ مدت زمانی که مخاطب به پیام شما گوش داده هم نمایش داده میشود. حتی میتواند امکان نظر سنجی, تایید یا عدم تایید با یک عدد خاص تعیین کنید به عنوان مثال یک کنفرانس عمومی دارید میتوانید در متن پیام خود اعلام کنید مخاطب در صورت تمایل عدد 1 و عدم تمایل 2 را شماره گیری کند و بدین ترتیب از کسانی که در آن کنفرانس شرکت میکنند مطلع میشوید.

مناسبت‌های تقویم

تبریک یا تسلیت در یک روز خاص چه عمومی و چه خصوصی عملی است که باعث خشنودی و یا تسلی خاطر شخص یا اشخاص مورد نظر شما میگردد چه بهتر که این عمل توسط صدای خودتان باشد.

مزایای دیگر پیام صوتی سیمرغ:

هزینه ارسال به مراتب کمتر از اس ام اس

گنجاندن احساس در پیام

ارسال همزمان فایل صوتی شما به هزاران شماره در کمترین زمان

ارسال از روی نقشه

استفاده از استودیو ضبط صدای حرفه ای ما

اطمینان کامل از اینکه مخاطبین شما حتما پیام شما را دریافت می کنند

و...

جهت تست، کلمه " آوا " یا "ava" را به 20002711 پیامک کنید تا پیام صوتی سیمرغ را بشنوید.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه، پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان،شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبط:

سامانه پیام صوتی سیمرغ

گامی نو از سیمرغ در ارتباطات

پیامک صوتی، خدمت جدید سیمرغ اس ام اس

قدرت مند ترین سامانه پیامکی در کشور

سامانه پیامک صوتی چیست ؟برچسب ها: مزایای پیامک صوتی قابلیت های پیامک صوتی پیام صوتی پایین ترین تعرفه پنل کاربری پنل نمایندگی بانک شماره ارسال کدپستی ارسال منطقه ای ارسال همراه اول ارسال ایرانسل ارسال جنسیت بانک مشاغل کل کشور تبلیغات پیامکی پیامک تبلیغاتی پیام کوتاه تبلیغات ارسال پیام کوتاه برندسازی صوتی آوای سیمرغ پنل آوای سیمرغ ارسال از روی نقشه استودیو ضبط صدا سامانه پیام کوتاه پیام های تبلیغاتی