استارت بازاریابی با ارسال پیام انبوه


اگر تمام تلاش خود را برای بازاریابی کسب وکار خود انجام داده اید اما هنوز احساس می کنید درجا می زنید و پیشرفتی رخ نداده است باید تغییراتی ایجاد کنید تا نتایج بهتری را برای کمپانی خود رقم بزنید.

بی شک در این وضعیت به آنچه از تبلیغات چاپی انتظار داشته اید دست نیافته اید و شبکات اجتماعی نیز به جذب مشتری کمک کنند. در این صورت باید تمام تمرکزتان را بر روی بازاریابی پیامکی بگذارید (علی رغم پیشرفت های بسیار در تکنولوژی شبکه های اجتماعی به نظر میرسد که در آینده نیز رقیبی برای  تبلیغات پیامکی  پیدا نخواهد شد.)

ارسال پیام انبوه از جمله روشهایی بازاریابی است که در سالهای اخیر جایگاه محکمی را از آن خود کرده است و می تواند به برقراری ارتباط منظم با مشتری کمک کند. در اینجا به مواردی از استفاده های ارسال انبوه اشاره شده است:

براقراری ارتباط ازطریق ارسال پیامک انبوه

اس ام اس انبوه ابزاری مناسب برای ایجاد ارتباط با کارمندان می باشد، به ویژه برای آن دسته از کمپانی های بزرگی که کارمندان آن در ساختمان های مجزا مشغول به کار هستند. اگر شما تمایل دارید روند کاری کمپانی شما رو به رشد باشد، استفاده از پیامک های گروهی را برای برقراری ارتباط میان دپارتمان های گوناگون کمپانی به شما توصیه می شود. برای نمونه، دپارتمان بازاریابی شما می تواند با استفاده از پیامک انبوه، جلسات گروهی ترتیب ببیند و یا نظرات و ایده های خود را با تیم مدیریت در میان گذارد. اگر اخیراً احساس می کنید که دپارتمان های کمپانی شما پراکنده و سردرگم شده اند، این شیوه را برای یکپارچه کردن آن به شدت مورد نظر قرار دهید.

همراهی با مشتریان بالفعل و یا پیشین

آیا به دنبال روشی می باشید تا بار دیگر توجه مخاطبین و مشتریان پیشین خود را جلب نمایید؟ در صورتی که بتوانید مشتریان قبلی خود را بار دیگر جذب کنید، فروش سالیانه شما افزایش پیدا خواهد کرد. شما می توانید با استقاده از کمپین های پیامکی مربوط به مشتریان قبلی خود، پیشنهادهایی ویژه این گروه تدارک ببینید و برای آنها ارسال نمایید. برای نمونه، یک تخفیف ویژه بر روی یک محصول یا خدمات پرطرفدار خود، یا تشکر از همکاری مشتریان خود با ارسال کوپن های پیامکی.

دستیابی به مخاطبین جدید به کمک کمپین های اس ام اس انبوه

اگر شما تمایل دارید که مشتریان جدیدی داشته باشید، اس ام اس انبوه می تواند به شما در رسید به این هدف کمک کند. بسیاری از کمپانی های با استفاده از موبایل، اطلاعاتی در رابطه با پیشنهادهای مربوط به کمپانی خود در اختیار مخاطبین جدید قرار می دهند. مخاطبین موبایل را می توان بر اساس منطقه جغرافیایی آن ها هدف قرار داد. برای مثال، یک کمپانی می تواند با استفاده از پیامک گروهی، مخاطبینی را مورد هدف قرار دهد که در فاصله مشخصی از یکی از مغازه های این کمپانی قرار دارند. بنابراین احتمال بیشتری وجود خواهد داشت که این دسته از افراد با مشاهده پیامک مربوطه از آن مغازه و فروشگاه بازدید نمایند. پیامک انبوه می تواند ابزاری برای افزایش ارتباط با مخاطبین و بالا بردن آگاهی افراد از برند شما باشد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: استارت بازاریابی با ارسال پیام انبوه استارت بازاریابی ارسال پیام انبوه بازاریابی و کسب وکار بازاریابی پیامکی پنل پیامک رایگان بهترین سامانه پیام کوتاه سامانه پیامکی خدمات پیام کوتاه سامانه پیامک رایگان ارسال انبوه پیامک سامانه پیامکی تبلیغات انتخاباتی خط اختصاصی رایگان پنل تبلیغات انتخاباتی مجلس سامانه پیامکی تبلیغات بانک مشاغل پنل پیامک انتخاباتی کمپین های پیامکی نظرسنجی پیامکی بهترین سامانه پیام کوتاه بازاریابی پیامکی ارسال پیام صوتی ارسال کد پستی شماره اختصاصی رایگان ارسال پیام های کوتاه