کاربرد سامانه پیامکی در ارتباطات داخلی


در دنیای شلوغ و پر مشغله امروز اکثر افراد زمانیکه در محیط شغلی خود مشغول بکار هستند بدلیل حجم و ازدحام زیاد کارها زمان استفاده از بسیاری از پیام رسان ها را ندارند. به طور مثال زمان کافی برای استفاده از کامپیوتر جهت بروزرسانی ایمیل خود برای دریافت بیانیه های جدی و یا استفاده از نامه هایی که کاغذی ارسال می شوند را ندارند. در واقع وقت کافی برای برقراری ارتباط با سایر همکارانی که در صنف خود هستند را ندارند. حال اگر اطلاعیه مهمی ارسال شود امکان خوانده شدن آن به طور آنی بسیار پایین می آید. در این مواقع استفاده از پیام رسانی که پس از ارسال طی چند ثانیه بعد خوانده شود بسیار کاربرد دارد. در واقع می توان گفت سامانه های پیامکی این ویژگی را دارا هستند و هیچ سیستم ارتباطی سریعتری نسبت به پیامک وجود ندارد. این پیامک چه به صورت پیامک صوتی و چه به صورت پیامک متنی همچنان سرعت بالاتری جهت پاسخگویی دارد و احتیاجی به اینترنت ندارد. به این ترتیب چون افراد همیشه موبایل خود را همراه خود دارند به راحتی می توانند اطلاعیه ها و پیام های اضطراری را دریافت کنند. در واقع چون پیامک با سرعت بسیار بالاتری بدست افراد میرسد در مواقعی که متن  طولانی تر است و تعداد کاراکترهای آن با تعداد مجاز پیام کوتاه مغایرت دارد, تنها کافیست برای افراد پیامکی ارسال شود که ایمیل خود را سریع چک کنند و متن را در ایمیل ارسال کرد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

32229441-017

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبطبرچسب ها: کاربرد سامانه پیامکی در ارتباطات داخلی کاربرد سامانه پیامکی در ارتباطات پیامک تبلیغاتی تعرفه ارزان پیامک سامانه پیامک رایگان ارسال پیام های کوتاه پیام کوتاه بانک مشاغل پیام های تبلیغاتی ارسال پیامک سامانه پیامکی پنل پیامک رایگان ارسال انبوه پیامک ارسال پیام صوتی خرید پنل پیامکی ارسال پیامک تبلیغاتی تبلیغات انتخاباتی مجلس ارسال پیامک انتخاباتی پنل پیامک انتخاباتی تبلیغات نوین انتخاباتی بانک مشاغل کشور بلک لیست مخابراتی سامانه پیامک گلستان نمایندگی پنل پیامک ارسال پیامک به لیست سیاه