فواید و مضرات پیام کوتاه


 فواید پیام کوتاه

ارسال پیام کوتاه زمانی به درد شما می‌خورد که شما نخواهید با فرد مورد نظر مکالمه مستقیم داشته باشید. با این روش شما مجبور به شماره گرفتن برای بیان تنها چند جمله نیستید.

شما مانند ایمیل نوشتن مجبور به وصل شدن به شبکه اینترنت نیستید و به راحتی می‌توانید نامه‌های کوتاه را به هر تعداد از دوستانتان ارسال کنید. و جالب اینجاست که دوست شما هم برای دریافت این پیغام لزوما نباید کار خاصی انجام دهد و اینکه تنها تلفنش روشن باشد کافیست تا پیغام به او برسد و حتی اگر تلفن او خاموش هم باشد این پیغام پشت درهای بسته تلفن او می‌ماند تا بلاخره تلفن روشن شود و با پیدا شدن اولین سیگنال پیغام به فرد خواهد رسید و تا زمانی که خود فرد پیام را پاک نکند در سیم کارت وی خواهد ماند.

فایده دیگر این تکنولوژی آن است که یک پیغام را همزمان به چندین نفر می‌توان فرستاد. این افراد می‌توانند در لیست دفتر تلفن شما باشند و یا اینکه مانندکاری که برای تبلیغات شرکتهای بزرگ یا بانکها انجام می‌شود به صدها هزار نفر ناشناس ارسال شوند.

 

مضرات پیام كوتاه

شما باید برای ارسال پیام كوتاه پول بپردازید و مسلم است كه پرداخت پول برای هیچ مصرف كننده‌ای مطلوب نیست. هر چند كه در كشورها و سیستمهای مختلف پرداخت پول و بالغ آن متفاوت است.

رسیدن پیام كوتاه شما هیچ حساب و كتابی ندارد و ممكن است شما تصور كنید كه پیامتان رسیده است اما فرد آن را دریافت نكرده باشد. زمانی كه شبكه شلوغ باشد ممكن است دهها دقیقه و حتی چندین ساعت طول بكشد تا پیامها برسند.

با پیام كوتاه شما امكان ارسال عكس و یا فیلم را ندارید.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبط:برچسب ها: فواید و مضرات پیام کوتاه پیام کوتاه تبلیغات ارسال پیام کوتاه شبکه اینترنت فواید پیام کوتاه مضرات پیام كوتاه پیام صوتی پایین ترین تعرفه پنل کاربری پنل نمایندگی بانک شماره ارسال کدپستی ارسال منطقه ای ارسال همراه اول ارسال ایرانسل ارسال جنسیت بانک مشاغل کل کشور تبلیغات پیامکی پیامک تبلیغاتی ارسال چند به چند بازاریابی اینترنتی