روش های نوین تبلیغات


بازاریابی ازطریق شبکه های اجتماعی

در عصر کنونی با پیشرفت  اینترنت  و رسانه های  اجتماعی  ارتباطی ، شبکه های اجتماعی بهترین مکان برای دیده شدن می باشد،درنتیجه  این بازاریابی با توجه به بازخورد بالا، و هزینه پایین، کارایی بهتری نسبت به روش سنتی دارد.

بازاریابی مقاله ای

 تهیه مقالات و قراردادن آنها در سایت‌ها و مجلات الكترونیكی،وبلاگها یا وسایل دیگر ارتباطی  بازاریابی مقاله ای  نامیده میشود ،که جایگاه شما را در موتورهای جستجو بالا میبرد و خوانندگان را از تخصص شما آگاه میسازد.برای  جذب مشتریان به سایت خود ،آدرس لینک صفحه های فروش خود را در صفحات اطلاعات رایگان خود قرار دهید که خوانندگان بتوانند بر روی آن کلیک کنند و خرید خود را انجام دهند. اینگونه  مقالات تبدیل به درآمد می‌شوند.

بازاریابی رابطه ای یا رابطه مند

در این نوع بازاریابی  برقراری رابطه  دوستانه  با مشتریان و ترغیب دیگران به این کار از طریق کاربرد مدیریت موثر ارتباط با مشتری است.هدف بازاریابی رابطه ای رویکرد مناسب برای حفظ و نگهداری مشتریان  و رضایتمندی مشتری جهت ایجاد وفاداری او نسبت به شرکت می باشد.

 بازاریابی با ایمیل

ارسال  تبلیغات خود برای معرفی و ارئه محصولات  و خدمات شرکت  ازطریق  یک ایمیل گروهی به تعداد زیادی از کاربران و دعوت آنهاجهت  بازدید از وب سایت ، بازاریابی با ایمیل می باشد ، ارتباط با مشتری از طریق ایمیل بازاریابی مستقیمی برای معرفی محصول و یا خدمات به مردم است. در بازاریابی اینترنتی از طریق ایمیل باید اصولی را رعایت کرد که مهمترین آن رعایت احترام به مشتری است.

 بازاریابی تصویری

تاثیر و جذابیت آموزش تصویر یک امر بدیهی است . درحال حاضر شبکه هایی مانند آپارات و یوتیوب راه را برای این نوع آموزش باز کرده اند و کاربران زیادی برای آموزشهای تصویری به این شبکه ها رجوع می کنند. شما با ساخت ویدئوهای مرتبط با کار خود، ویا حتی آموش تصویری در زمینه کاری خود می توانید با افراد در تعامل باشید. 

بازاریابی شبکه ای

 بازاریابی محصولات به صورت لایه لایه و چندسطحی را بازاريابي شبكه اي (Network Marketing ) یا مینامند. حالا اگر برای کاری که انجام مي دهيد(یعنی معرفی مشتری)، به شما حق واسطه گری (پورسانت) بدهند شما بازاریابی شبکه ای انجام داده اید.

این نوع بازاریابی  حقوق ثابت ندارد بلکه کمیسیون پرداخت می شود ، بنابراين محدوديتي براي نماينده فروش نیست. درآمد نمایندگان محدود به ميزان فروش خودشان نيست بلكه از حجم فروش ساير نمايندگانی که خود آنها معرفی کرده اند درصد فروش دريافت می كنند.

بازاریابی ویروسی

این روش تبلیغات  بدون پرداخت هیچ هزینه ای به صورت تبلیغات بین مردم صورت میگیرد.  در واقع این نوع بازاریابی، مانند ویروس خود را تکثیر می‌کند و مشتری منتشرکننده آن است.

رایج ترین  روش برای انجام این نوع بازاریابی شبکه جهانی اینترنت است که با افزایش تعداد کاربران اینترنت، اهمیت آن روز به روز افزایش بیشتری می‌یابد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان،شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

01732229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبط

 پیدا کردن بهترین مشتری از بین مشتریان با پیام کوتاه

گامی نو از سیمرغ در ارتباطات

همه چیز درباره پیامک تبلیغاتی

پیامک انبوه یا ایمیل مارکتینگ ؟

اطلاعات جامع در مورد نمایندگی سامانه سیمرغ اس ام اس

نمایندگی سیمرغ اس ام اس در گلستانبرچسب ها: روش های نوین تبلیغات روش های تبلیغاتی اینترنت بازاریابی مقاله ای جذب مشتریان مقالات بازاریابی رابطه ای یا رابطه مند بازاریابی با ایمیل حفظ و نگهداری مشتریان ارسال تبلیغات ایمیل معرفی محصول خدمات بازاریابی اینترنتی بازاریابی تصویری آموزشهای تصویری بازاریابی شبکه ای نماينده فروش نمایندگان بازاریابی ویروسی سیمرغ اس ام اس پیام کوتاه پیام های تبلیغاتی پیام صوتی پایین ترین تعرفه پنل های کاربری سامانه پیام کوتاه سیمرغ بانک شماره تفکیک استان کدپستی بانک مشاغل تبلیغات پیامکی