شماره های مجازی برای ارسال پیام کوتاه


شماره های مجازی برای ارسال پیام کوتاه به طور کلی به دو دسته خطوط اختصاصی و خطوط اشتراکی تقسیم میشوند که هرکدام مزایای خاص خود را دارند که سیمرغ اس ام اس برای سهولت کار مشتریان و استفاده کامل از قابلیت های سامانه ارسال پیام کوتاه هر دوی آن را در اختیار مشتریان محترم خود قرار میدهد.

خطوطی به عنوان خطوط اشتراکی وجود دارد که صرفا جهت ارسال اس ام اس میباشد.یعنی این خطوط بصورت اشتراکی میباشد و چندین نفر از آن استفاده میکنند و به دلیل استفاده افراد متعدد از خط، دریافت اس ام اس در این خطوط برای کاربران مسدود میباشد. اما تعدادی از کاربران علاوه بر ارسال به دریافت پیامک نیز نیاز دارند تا بتوانند از تمامی امکانات سامانه پیامکی بخوبی استفاده کنند.برای این نوع کاربران، خطوطی راه اندازی میشود و کاربران میتوانند خریداری کنند که خط اختصاصی ارسال و دریافت اس ام اس میگویند.این خطوط در کیفیت ارسال با خطوط اشتراکی تفاوتی ندارند و تنها حسن این خطوط دریافت پیام کوتاه میباشد.سامانه پیامکی سیمرغ اس ام اس با پشتیبانی از تمامی اپراتورها سعی دارد بهترین خدمات را با شماره های مجازی به مشتریان ارائه دهد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان،شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

عناوین مرتبط:

ارسال پیام به لیست سیاه مخابرات (ویژه مشتریان سیمرغ(، پیام های تبلیغاتی و چگونگی دریافت یا لغو آن، موفقیت در بازاریابی پیامکی،5 دلیل برای استفاده از بازاریابی پیامکی برای کسب و کار کوچک خود، لیست سیاه مخابراتی چیست؟، تعیین اهدافی که با بازاریابی پیامکی به آن خواهیم رسید .

 برچسب ها: شماره های مجازی برای ارسال پیام کوتاه دریافت پیام کوتاه دریافت پیامک سامانه ارسال پیام کوتاه خطوط اشتراکی خطوط اختصاصی ارسال پیام کوتاه شماره های مجازی سیمرغ اس ام اس سامانه پیامکی پیام تبلیغاتی اخذ نمایندگی اخذ نمایندگی سامانه پیامکی پنل پیامکی پنل پیام کوتاه بانک مشاغل پایین ترین تعرفه ارسال جنسیت کدپستی رده سنی پیام کوتاه پنل کاربری پنل نمایندگی سیمرغ پیامکی سیمرغ سامانه پیامکی سیمرغ simorghsms