راهکار پیامکی جدید 94 برای فروشگاه های لباس


مهمترین قسمت یك فروشگاه، ویترین آن است وشما را با یک نگاه معرفی می‌كندهم چنین قیمت‌های شما و به طور کل ارزش اجناس‌تان، تعیین‌كننده‌ی مدل دكور شما خواهد بود. عرضه برندها و مارک‌های مشهور باید در دكوری درخور نام این برندها باشد و این دقیقا مرز بین لوكس بودن یا معمولی بودن بوتیک شما است. با تقسیم نمودن مشتریان به مشتریان فعلی، مشتریان از دست رفته و مشتریان بالقوه می توان راهبرد متفاوت را در جهت افزایش فروش مطرح کرد.

ثبات مشتریان فعلی (حفظ و نگهداری مشتریان وفادار)

در شرایط رکود و رونق بازار، شرکت ها باید از مشتریانی که با آن ها دارای روابط می باشند حفاظت و نگهداری نمایند. از دست دادن چیزی که داریم بسیار رنج آورتر از چیزی است که تاکنون نداشته ایم. احتمال تکرارخرید مشتریان فعلی ۲۵ برابر بیشتر از مشتریانی است که تاکنون هیچ خریدی از شما نداشته اند. 

در کل فروشنده باید بداندکه ایجاد ارتباط با مشتری فعلی بسیار آسانتر از سایرمشتریان است.

با مشتریان قدیم وفعلی خود ارتباط برقرار کنید، اگر به عنوان یک نیروی فروش، بیش از شش ماه با مشتریان ارتباط نداشته باشید دیگر نباید به آن ها به عنوان مشتری نگاه کنید (مثلا با استفاده از سامانه پیام کوتاه مشتریان خودرا از اجناس جدید با خبر سازید، از خریدشان تشکر کنید...). اما بطور کلی و بطورمستقیم  به عنوان بخشی از راهکار حفظ و نگهداری باید با هریک از مشتریان خود حداقل دوبار درسال در تماس باشید

دریچه ی پيشنهادات، انتقادات را به روی مشتریان باز بگذارید بعنوان مثال از آنها بخواهید شمارا از کیفیت جنس خریداری شده ویا حتی نارضایتی خود با ارسال پیامک مطلع سازند.

به عنوان آخرین قدم، تبلیغات برای بوتیک را فراموش نکنیدیکی از پرطرفدارترین وداغترین روش‌های تبلیغات، تبلیغات از طریق اینترنت و بویژه شبکه‌های اجتماعی است. اگر بتوانید مشتریان خود را از طریق اینترنت و به طور کل روش‌های غیر فیزیکی جذب کنید، هم در وقت صرفه‌جویی کرده‌اید و هم در هزینه.

 

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری ونمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان،شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

01732229441

www.simorghsms.com

 

 


برچسب ها: راهکارپیامکی جدید 94برای فروشگاه های لباس راهکارپیامکی برای فروشگاه های لباس حفظ و نگهداری مشتریان وفادار مشتریان بالقوه مشتریان فعلی ثبات مشتریان فعلی ارتباط با مشتری تبلیغات از طریق اینترنت پیام کوتاه پایین ترین تعرفه پنل های کاربردی پنل نمایندگی راهکارپیامکی راهکارپیامکی جدید سامانه پیام کوتاه سیمرغ سامانه پیام کوتاه بانک شماره کدپستی جنسیت رده سنی تبلیغات پیامکی تبلیغات برای بوتیک روش‌های تبلیغات پرطرفدارترین پنل های کاربری simorghsms