پنل ارسال اس ام اس یا پیام کوتاه (SMSPANEL)


در ابتدای پیدایش سرویس پیام کوتاه در کشور عزیزمان، امکان ارسال پیامک به صورت انبوه از طریق سرویسهای ارزش افزوده مخابراتی به این صورت وجود نداشت، لذا اولین نوع سرویس اطلاع رسانی پیامکی از طریق مودمهایی که به رایانه متصل میشدند و قابلیت اتصال به سیم کارت را داشتند به وجود آمدندبه این مودم ها GSM Modem می گویند.

تعداد پیام های ارسالی توسط GSM Modem  بسیار کم است. درحد 6 الی 15 اس ام اس در دقیقه که این مقدار بستگی به شرایط بستر مخابراتی وپهنای باند مخابراتی دارد و چون پهنای باند در حالت GSM  محدود است ارسال بیش از این تعداد پیام در دقیقه عملا غیرممکن است.

اما با پیشرفت این صنعت در جهت اطلاع رسانی سریع و ارزان و همینطور با افزایش تعداد اپراتورهای ارائه سرویس پیام کوتاه استفاده از روشهای قدیمی ارسال پیام کوتاه منسوخ شد و صاحبان مشاغل و صنایع و... از سرویسهای جدید بهره می برند.
از مزایای این سرویسهای جدید می توان به سریع و راحت بودن در اتصال، سرعت بالا در ارسال، امکانات ویژه و هوشمند انواع ارسال پیام کوتاه به صورتهای مختلف مثل زماندار-متناظر-هوشمند-ارسال سر رسید و همینطور ارائه بانکهای اطلاعاتی جهت ارسال و معرفی خدمات یا کالا به صورت انبوه در مناطق و یا مشاغل مختلف اشاره کرد.

سامانه نرم افزاری است (تحت وب) که با اتصال به وب سرویسهای ارائه شده مخابراتی جهت ارسال و دریافت پیام کوتاه میباشد . این سامانه نیازی به هیچ سخت افزاری نداشته  و شما فقط با اتصال به اینترنت و داشتن یوزر و پسورد میتوانید ارسال و دریافت های خود را انجام و مشاهده کنید

به کل به نرم افزاری که جهت تامین و براورده سازی نیاز کاربر در یک موضوع خاص طراحی و پیاده سازی شده باشد سامانه می گویند.
همانند سامانه ثبت نام آنلاین بانک ها یا سامانه کارت هوشمند سوخت و یا سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه و....

بازاریابی با پیامک از رسانه­ های پیشین خود شخصی تر و خصوصی­تر است . زیرا بسیاری از مصرف کنندگان ، وسایل بی سیم خود را هر کجا که میروند با خود می­برند و به­ تناوب از آن استفاده می­کنند و در حال حاضر یکی از ارزان­ترین و هدفمندترین نوع تبلیغات و بدون شک سریعترین نوع ارسال در بین ابزارهای مشابه مانند GSM Modem می باشد

از این ابزار میتوان به روش های زیر استفاده کرد:

 ارسال پیامک تکی با استفاده از این ابزار میتوان به یک شماره خاص پیامک ارسال نمود  که به ان ارسال سریع هم گفته می شود.

 ارسال پیامک گروهی : در این روش شما به یک گروه خاص از قبل تعیین شده پیام خود را ارسال میکنید جهت این کار باید دفترچه تلفنی از شماره مشتریان آماد کرده باشید. دراین صورت به راحتی میتوانید مشتریان و مخاطبین خود را دسته بندی کرده شماره های آن ها را در سیستم اضافه کنیدو سپس بر حسب نیاز به گروهی که مورد نظرتان است پیامتان را ارسال کنید.

 ارسال پیامک بر اساس پیش شماره:  برای مثال شما میتوانید به شماره های 0911909 موجود در بابل ویا 0911171 موجود در گرگان یک پیام تبلیغاتی ارسال کنید.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی: در این روش شما میتوانید به ساکنین یک منطقه خاص یک پیام تبلیغاتی را ارسال کنید.

ارسال به تفکیک استان و شهر های کشور: بدین ترتیب که با انتخاب هر کدام از استان های کشور شهر های زیر مجموعه آن استان لیست میشود و شما میتوانید به ساکنین همان شهر پیام خود را ارسال کنید.

ارسال پیامک به خارج از کشور: در این روش شما میتوانید به شماره های همراه کشور مورد نظر پیام ارسال کنید.

دریافت پیامک از طرف مشتریان: بدین صورت که مخاطبین شما نیز میتوانند برای شما پیام ارسال کنند که گزارش کلیه پیام های دریافتی شما از طریق سیستم قابل رویت میباشد.

به ارسال پیامک به صورت اتوماتیک در جواب پیامهای دریافتی، منشی پیامک گفته میشود.

برگزاری مسابقه و نظرسنجی پیامکی و

هدف از ایجاد سامانه:

با گسترش علم وتکنولوژی و افزایش سطح اطلاع رسانی ، ایجاد یک پایگاه اطلاع رسانی قوی جهت ارتباط با سایر شرکتها، نهادها و ارتباط های الکترونیکی الزامی خواهد بود.
امروزه سامانه های بزرگ اینترنتی و تبلیغاتی بر پایه شبکه و سرویسهای مخابراتی یکی از نیازهای اصلی جوامع پیشرفته و بزرگ در دنیا است،بنابراین جهت بومی سازی این مهم در کشور بر آن شدیم تا با بهره گیری از دانش بومی و متخصصین این عرصه گامی موثر جهت تولید سامانه های مورد نیاز کشور برداریم.برچسب ها: ارسال اس ام اس ارسال اس ام اس گروهی ارسال به تفکیک استان و شهر های کشور ارسال پیامک ارسال پیامک بر اساس پیش شماره ارسال پیامک بر اساس کد پستی ارسال پیامک به خارج از کشور ارسال پیامک به صورت اتوماتیک ارسال پیامک تکی ارسال پیامک گروهی دریافت پیامک از طرف مشتریان راهنمای ارسال پیامک اینترنتی برگزاری مسابقه و نظرسنجی پیامکی سامانه ارسال پیامک چیست مزیت های سامانه ارسال اس ام اس مزیت های پنل اس ام اس منشی پیامک چیست پنل ارسال اس ام اس پنل ارسال پیامک پنل اس ام اس پنل پیامک پنل اس ام اس جیست؟