راهکارهای جدید و متنوع پیامکی برای آتلیه عکاسی


شاید برای شما این سوال پیش آمده است که “بازاریابی پیامکی چگونه می تواند به عکاسان و آتلیه های عکاسی کمک کند؟”. برای دریافت پاسخ خود تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

امروزه در جهان ۵ میلیارد نفر از موبایل استفاده می کنند و بیشتر این افراد از طریق تلفن همراه خود به اینترنت وصل می شوند. این آمار به خوبی نمایانگر تاثیر گذاری تلفن های همراه و بازاریابی از طریق آن ها است. به این ترتیب کاملا قابل تصور است که بازاریابی پیامکی چه خدمات ارزشمند تبلیغاتی را به شما و تجارتتان عرضه می کند و چه حجم مشتری را به سمت شما جذب می نماید. در عصرحاضر ارائه ی تبلیغات به روش قدیمی تاثیر چندانی بر روی تجارت شما نخواهد داشت و اگر در تمایل دارید که تجارت خود را به صورت گسترده ادامه دهید و نام تجاری شما به عنوان یک برند معروف ثبت شود، بازاریابی پیامکی می تواند بهترین انتخاب شما برای انجام این کار باشد.

بازاریابی پیامکی چیست؟

بطور ساده، بازاریابی پیامکی استفاده از پیامک در جهت اهداف تبلیغاتی است. بازاریابی پیامکی روشی بسیار آسان، موثر و مقرون به صرفه برای مشاغل مختلف محسوب می‌شود که صاحبان مشاغل می توانند با استفاده  از محبوبیت پیام کوتاه، سود و وفاداری مشتریان خود را افزایش دهند. در دنیای امروز تقریبا همه انسان ها در تمام رده های سنی از تلفن همراه استفاده می کنند. در سال ۲۰۱۳ آمار استفاده از موبایل ۱۳۰% محاسبه شد که نشانگر بازار بالقوه تلفن همراه است.

کاربردهای سامانه ارسال پیامک برای عکاسان چیست؟

لیست زیر نمونه هایی از مزایای ارسال پیام کوتاه برای عکاسان و آتلیه های عکاسی است اما یادتان باشد که هیچ گاه نباید از خلاقیت بترسید.

تبلیغ آتلیه عکاسی خود:

طبق آمارهای گرفته شده ۹۰% پیامک ها ظرف ۳ دقیقه خوانده می شوند، بنابراین مدت زیادی طول نخواهد کشید که صفی از مشتریان ثابت شما به همراه دوستانشان به انتظار شما بنشینند. در ابتدا می توان با ارسال پیامک های تبلیغاتی در حوزه ی فعالیت های خود به جذب مشتری پرداخت. این نکته را به یاد داشته باشید که مشتریان شما با دیگران نیز در ارتباط هستند و کیفیت کار وخدمات شما می تواند بهترین تبلیغ برایتان باشد.

آتلیه عکاسی سیمرغ – عکاسی پرتره، مجالس، ورزشی و … با مناسبترین قیمت – آدرس : خیابان ولیعصر – برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت  www.simorghsms.com   مراجعه نمایید.

یادآوری زمان ملاقات مشتریان:

با یادآوری قرار ملاقات مشتریان، صاحبان آتلیه ها می توانند مطمئن باشند که مشتریانشان به موقع برای عکس خود حاضر می شوند و ساعتی بدون مشتری را سپری نخواهند نمود . حتی صاحبان این سالن ها میتوانند با استفاده از اپلیکیشن های Calender پیامک های خود را برای ارسال زمانبندی کنند تا به صورت خودکار برای مشتریان ارسال شود و آنها را از زمان ملاقاتشان آگاه سازند.

آتلیه عکاسی سیمرغ – ۲۵ دی ماه – دو شنبه ساعت ۴ بعد از ظهر – برای تایید وقت ملاقات شماره ۱، برای لغو قرار ملاقات شماره ۲ و برای تغییر زمان ملاقات شماره ۳ را ارسال نمایید.

ارائه کوپن های تخفیف:

ارائه کوپن های تخفیف می تواند باعث افزایش مشتریان شما شود. حتی می‌توانید مشتریان خود را تشویق کنید تا دوستانشان را هم همراه خود بیاورند. کافی است به مشتریان خود بگویید با نشان دادن پیام کوتاه شما یک تخفیف یا یک هدیۀ ویژه از طرف شما دریافت خواهند کرد.

آتلیه عکاسی سیمرغ – با نشان دادن این پیام کوتاه از ۳۰% تخفیف برای عکس های خود بهرمند شوید.

ارائه تخفیف های زمان دار:

با ارسال تخفیف‌های زمان‌دار می­توان مشتریان بیشتری را در ساعات خلوت به آتلیه عکاسی خود کشاند. بهتر است زمان این تخفیف‌ها را با توجه به ساعات شلوغی و خلوتی سالن عکاسی خود مشخص کنید تا تقریبا در تمام طول روز مشتری داشته باشید و ساعتی را بدون مشتری و بیکار سپری نکنید.

آتلیه عکاسی سیمرغ – تا ساعت ۸ امشب ۲۰% تخفیف شامل حال شما خواهد شد.

اطلاع رسانی رویدادها:

رویدادی جدید مانند راه اندازی خدماتی جدید میتواند باعث جذب مشتری های بیشتر به سالن عکاسی شما شود. بدون شک با ارسال پیامک هایی حاوی جدیدترین رویداد ها به مشتریان خود ، عده ی زیادی از برگزاری این رویداد ها استقبال خواهند کرد.

راه اندازی سالن آرایشی سیمرغ در آتلیه عکاسی سیمرغ– مجهز به مدرن ترین تجهیزات

ارائه نکات عکاسی:

می توانید با ارسال نکات عکاسی به علاقه مندان این حرفه، آنها را از میزان تخصص و تبحر خود آگاه سازیدو نظر آنها را نسبت به خود مثبت نمایید.

تا حد امکان سعی کنید از پوشیدن لباس های راه راه در عکس خودداری نمایید تا عکس  شما بهتر جلوه نماید – آتلیه عکاسی سیمرغ

نظر سنجی پیامکی:

با استفاده از سامانه پیامکی می توانید نظر سنجی برگزار کنید و از مشتریان خود بخواهید که نظراتشان را در مورد فعالیت شما بیان کنند و از پیشنهادات و انتقادات مشتریان خود جهت پیشرفت در فعالیت های خود استفاده نمایید.برچسب ها: آتلیه عکاسی راهکار پیامکی بازاریابی سیمرغ موفقیت راهکارهای پیامکی برای آتلیه عکاسی