روشهای جدید تبلیغاتی انتخابات


آخرین تحقیقات صورت گرفته از ۵۰۰ فرد بالای ۱۸ سال نشان می دهد که ۲۴% از این افراد عقیده دارند پیامک بهترین ابزار برای برقراری ارتباط با رای دهندگان است. نکته جالب اینجاست که ۱۰% از این افراد در انتخابات گذشته با کاندیداهای مورد نظر خود از طریق اس ام اس در ارتباط بوده اند و برنامه های انتخاباتی این افراد را دنبال می کرده اند.

ما نیز در سامانه پیامکی سیمرغ می کوشیم تا این انتخابات پر شور تر و با شکوه تر از گذشته برگزار شود. به همین دلیل شرکت سیمرغ  تصمیم گرفته است  که پنل های حرفه ای خود را به صورت رایگان  در اختیار کاندیداهای  انتخابات  شورای شهر و روستا قرار دهد تا کاندیدا ها بتوانند به راحتی با هواداران خود در ارتباط باشند و برنامه های انتخاباتی خود را راحت تر از گذشته در اختیار مردم قرار دهند.

مزایای پنل اس ام اس سیمرغ برای انتخابات شوراهای شهر و روستا

حال شاید برای برخی این سوال پیش بیاید که چرا باید برای انجام تبلیغات خود از سامانه پیامکی سیمرغ استفاده کنند؟

سیمرغ را می توان یکی از بهترین و موفق ترین سامانه های ارسال اس ام اس در ایران دانست. سیمرغ با ایجاد رابط کاربری آسانی توانسته است پیشرفته ترین خدمات اس ام اس را به ساده ترین شکل ممکن به کاربران خود ارائه دهد. بنابراین کاربران می توانند بدون نیاز به داشتن مهارت و دانش خاصی به راحتی پیامک های خود را ارسال نمایند. شرکت سیمرغ هم اکنون با داشتن تعداد زیادی  کاربر یکی از پر طرفدارترین سامانه های ارسال اس ام اس در ایران به شمار می آید. یکی دیگر از دلایلی که مشتریان را به سمت سیمرغ  جذب می کند خدمات و امکاناتی است که به کاربران خود ارائه می دهد. امکاناتی که در هنگام انتخابات شورا  نیز پر کاربرد خواهند بود. برخی از امکانات سامانه پیامکی سیمرغ به ترتیب زیر می باشد:

  • ارسال پیامک به شماره‌های یک شهر یا استان
  • ارسال پیامک به یک پیش شماره خاص
  • ارسال پیامک به  منطقه ای خاص
  • ارسال پیامک بر اساس کد پستی
  • ارسال پیامک به صاحبان مشاغل و اصناف
  • ارسال بر اساس جنسیت و سن
  • ارسال به همراه اول یا ایرانسل
  • ارسال پیام صوتی :

در این روش نامزدهای انتخاباتی  می توانند برنامه های انتخاباتی خود را ضبط و به گوش مردم برسانند .

موارد ذکر شده در بالا تنها بخشی از امکانات سامانه سیمرغ هستند که می توانند در انتخابات پر کاربرد باشند. اگر تا به حال از سامانه پیامک استفاده نکرده اید و برای استفاده از آن کمی مردد هستید. به شما این اطمینان را می دهیم که بازاریابی پیامکی می تواند ورق را به نفع شما برگرداند.این موارد در انتخابات های سنوات گذشته تاثیر به سزایی در روند انتخابات داشته است

 

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام صوتی و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه و حرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشدسامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

اصول تبلیغات پیامکی

پیام صوتی 

زمان و محتوای پیام تبلیغاتی

انتخاب بهترین سامانه پیامکی

ویژگی یک سامانه پیامکی خوب

 


برچسب ها: تبلیغات پیام صوتی پنل پیامک ارسال پیام کوتاه ارسال پیام صوتی پیامک صوتی تبلیغات پیامک راهکارهای بازاریابی پیامکی راهکارهای پیامکی سامانه پیامک گزارشات پیام نظرسنجی پیامکی