4 کلید موفقیت در بازاریابی دیجیتالی


موبایل:

افزایش گوشی های همراه غیرقابل توقف است. بنابراین کاری که اپراتور های سایت باید انجام دهند این است که وبسایت را طوری طراحی کنند که با موبایل نیز سازگار باشد. این باعث بهتر شدن استراتژی بازاریابی دیجیتالی میشود بخصوص برای شرکت هایی که میخواهند در گردونه ی رقابت با سایر شرکت ها باشند. بازاریابی موبایل در حال حاضر بسیار فراگیر است و پیش بینی می شود که در کشورهای در حال توسعه نیز افزایش یابد. بنابراین هر بازاریاب نیاز به این دارد که مخاطبان خود را که با موبایل سروکار دارند، حفظ کند و وبسایتی را ایجاد کند که برای گوشی های همراه نیز در دسترس و قابل مشاهده باشد.

محتوا:

همانطور که میدانید محتوا، پادشاه است! این حرف  با اینکه قدیمی است اما حتی الان هم درست و صحیح است. محتوا ماشین بازاریابی را جلو می برد و باید جزء مواردی باشد که از ابتدا بر روی آن تمرکز میشود. اگر محتوایی نداشته باشید که ارزش نگاه کردن و خواندن داشته باشد، پس بهتر است از اینکه سایتتان بازدیدکننده ای ندارد شکایتی نکنید. همانطور که بازاریابی امروزی بر پایه ی شناخت مشتری است، محتوا نیز باید مستقیما مخاطبان را هدف قرار دهد. هم چنین سئو SEO یا بهینه سازی موتور  جستجو برای موفقیت یا شکست یک سایت ضروری است. اما توجه داشته باشید که ترفند برای اجرای سئویی خوب برای افزایش ترافیک مناسب نیست. بهینه سازی وبسایت نیز باید طبق اصول باشد.

بازاریابی ویدئو:

فیلم ها نقش بسیار پررنگی در بازاریابی دیجیتالی دارند. تحقیقات اخیر که توسط سیستم های سیسکو انجام شد، نشان میدهد که تا سال 2019 ویدئوها 80 درصد ترافیک اینترنت را به خود اختصاص می دهند. عادت بازدیدکنندگان از نگاه کردن به تلویزیون درحال تغییر است و به سمت تماشای ویدئوهای انلاین پیش میرود. اکنون برندهای موفق درحال توسعه ی استفاده از ویدئوها هستند، که بتوانند با مشتریان خود روابط بهتری ایجاد کنند و رضایتمندی آن ها را افزایش دهند.

توصیه های اجتماعی:

آیا می خواهید آگاهی و محبوبیت برندتان را افزایش دهید؟ پاسخ آن را باید در تاثیرگذاری رسانه های اجتماعی بیابید. رسانه های اجتماعی قدرت این را دارند که اعتبار شما را افزایش دهند و جوامع دیگر را با شما و مطالبتان آشنا کند. به عنوان مثال: کاربران توییتر با اشتراک گذاری مطالبشان و ریتوییت کردن، فیسبوکی ها با اشتراک گذاری مطالب جالب و کامنت ها و لایک ها، باعث افزایش مخاطبان در فضای مجازی می شوند.

با اینکه موارد تنها بخشی استراتژی بازاریابی دیجیتالی می باشند اما با رعایت آن ها میتوانید به بهبود سایت و افزایش مخاطبانتان کمک کنید

 

 

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه و حرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

 

بانک مشاغل استان گلستان

چرا سامانه پیامکی سیمرغ ؟

امکانات مازاد سامانه پیامکی سیمرغ

شرکت سیمرغ نماینده شرکت آسان پرداخت

خدمات نوین که سیمرغ اس ام اس ارائه میدهد

گامی نو از سیمرغ در ارتباطات

 

 برچسب ها: موفقیت د بازاریابی دیجیتالی ارسال پیامک از طریق بلوتوث ارسال پیامک با امواج رادیویی ارسال پیامک بدون سرویس بازاریابی دیجیتالی بازاریابی محتوا پیامک تبلیغاتی تبلیغات پیامکی تکنولوژی جدید خدمات پیامکی خدمات شرکت سیمرغ سامانه پیامکی سیمرغ سرویس پیامک انبوه سفارش طراحی سایت طراحی سایت فروش اینترنتی فروشگاه اینترنتی نماینده شرکت آسان پرداخت