راه های غلبه بر مشکلات احتمالی ویدئو ها در بازاریابی دیجیتالی


در اینجا  به توضیح 4 مورد از راه های عبور از این مشکلات خواهیم پرداخت:

1-  طریقه ی استفاده از محصولتان را نشان دهید: با یک شعار به سادگی "خودتان را منتشر کنید" کاربران سایت یوتیوب همین کار را انجام می دهند. بخصوص زمانی که میخواهند محصولات و خدمات خود را نمایش دهند. مکگی می گوید: صاحبان کسب و کارهای کوچک بیشماری هستند که در رابطه با ارسال و ساخت ویدئو فعالیت می کنند.

2-  مشتری خود را بسط دهید: در دسامبر سال 2007، جان تاگل، یک مربی گیتار، شروع به ساخت و آپلود ویدئوهایی در رابطه با آموزش گیتار کرد. در فوریه 2008، علاقه مندان به آموزش های او به قدری رشد کرد که سایت مخصوص به خود را راه اندازی کرد. همچنین بازدیدکنندگان او درخواست های زیادی مبنی بر آموزش خصوصی و مجازی از طریق اسکایپ با مبالغی بالا داشتند. او می گوید: من تنها با مردم صحبت کردم و فهمیدم که خواهان چه چیز بیشتری هستند، و سال گذشته تقریبا 100000 دلار از سایت خود درآمد کسب کردم.

3-  مشتریان خود را سرگرم کنید: اینکه ویدئویی را برای سرگرمی افراد اپلود کنید، بسیار ساده است. به عنوان مثال Vimeo یک  سایت میزبان ویدئو می باشد که با این هدف ایجاد شد که برای افرادی است که خلاق هستند و ویدئوهایی که خود خلق کرده اند، به اشتراک میگذارند. برای کسب وکارهای کوچک، آپلود ویدئویی با هدف سرگرمی بازدیدکنندگان بیشتری را جذب میکند. که به نوبه ی خود می تواند باعث علاقه ی افراد به محصولات و خدمات شرکت شود.

4-  خدمات منحصربه فرد ارائه دهیدLiveCast که دفتر مرکزی آن در ونکوور کاناداست، امکان ایجاد ویدئو و پخش زنده را به  صورت مستقیم از موبایل، کامپیوتر و سایر دستگاه ها به کسی که به وب متصل است، فراهم می کند. برای گوردن کوپر که عکاس است این پخش زنده باعث شده کسب و کارش قابلیت منحثر به فردی بگیرد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه و حرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

فروشگاه اینترتی
 

بانک مشاغل استان گلستان

چرا سامانه پیامکی سیمرغ ؟

امکانات مازاد سامانه پیامکی سیمرغ

شرکت سیمرغ نماینده شرکت آسان پرداخت

خدمات نوین که سیمرغ اس ام اس ارائه میدهد

گامی نو از سیمرغ در ارتباطاتبرچسب ها: بازاریابی دیجیتالی فروشگاه اینترنتی فروش اینترنتی طراحی سایت تکنولوژی جدید ارسال پیامک از طریق بلوتوث ارسال پیامک با امواج رادیویی ارسال پیامک بدون سرویس پیامک تبلیغاتی تبلیغات پیامکی خدمات پیامکی خدمات شرکت سیمرغ سامانه پیامکی سیمرغ سرویس پیامک انبوه سفارش طراحی سایت نماینده شرکت آسان پرداخت