5 نکته که ارزش صدای مشتری را اثبات می کند!


با وسعت داده ها شما می توانید از پنل های قابل تنظیم، ابزارهای فناوری بازاریابی بیشماری که موجود است و حتی امکانات رایگانی مانند تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل (Google Analytics)، همه چیز را از ابتدا تا انتها به دست آورید، و از استراتژی رهبری خود احساس اطمینان داشته باشید. اما چه اتفاقی می افتد زمانی که تمام کارهایتان را بر پایه ی فعالیت های آنلاین قرار داده اید و مشتریان بالقوه ی شما تصمیم به برداشتن تلفن و تماس با شما میگیرند؟ با یک عمل به سادگی ایجاد لینکی به نام "برای تماس کلیک کنید"، شما می توانید تمامی توانایی و داده هایی که از دست داده اید را به فعالیت هایی که مشتریان را راغب می کند برگردانید.

چرا باید به تماس های ورودی اهمیت داد؟

ممکن است فکر کنید، تماس های تلفنی راهی قدیمی برای ردیابی عملکرد بازاریابی کمپین تان می باشد. اما عکس این است. مصرف کنندگان در حال سوق دادن سرچ ها از دستگاه های موبایل به ارتباط سریع با نمایندگان هستند، که این موضوع هجوم تماس های ورودی اخیر را به بازار کسب و کار روشن می سازد. حتی با صحبت های اخیر پیرامون اهمیت تماس ها، بسیاری از بازاریابان هنوز بر روی ردیابی و کمک گرفتن از تعاملات دیجیتالی تمرکز می کنند. جای هیچ شکی نیست که این تعاملات باارزش هستند، اما تماس های ورودی نیز بخشی ضروری از این استراتژی می باشد.

در زیر 5 بخش از تحقیقی که ارزش صدای مشتری شما را اثبات می کند، آمده است:

1. یک نظرسنجی از گزارش مشتری نشان می دهد، 9 نفر از 10 مشتری گفته اند که شکایت اصلی آن ها این نیست که زمانی که تماس میگیرند یک شخص به آن ها پاسخ می دهد.
2. تحقیقات گوگل نشان می دهد، 70 درصد از جستجوگران موبایل از صفحات نتایج موتور جستجو، گزینه ی "برای تماس کلیک کنید" را برای تماس مستقیم استفاده می کنند.
3. 57 درصد از جستجوگران موبایل گزینه ی "برای تماس کلیک کنید" را انتخاب می کنند زیرا تمایل دارند تا با شخصی حقیقی صحبت کنند.
4. در سال 2013، تنها 30 میلیون تماس تلفنی از جستجوی موبایل برای کسب و کارها ایجاد شده است. انتظار می رود در طول سال 2018 تعداد تماس های تلفنی ورودی از جستجوی موبایل به بیش از دو برابر افزایش یابد.
5. داده ها نشان می دهد که تماس های ورودی که برای کسب و کار ایجاد شده است، نشان از 19 درصد افزایش حجم تماس در 3 ماهه ی دوم سال 2015 دارد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام صوتی و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه و حرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشدسامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

پیامک صوتی

خدمت جدید سیمرغ اس ام اس

ارسال خودکار پیام تبریک تولد

 

 برچسب ها: اخذ نمایندگی ارسال سریالی بانک مشاغل پایین ترین تعرفه پیام کوتاه پنل پیام کوتاه پنل پیامک پنل کاربری پنل نمایندگی سیمرغ پیام صوتی پیام های شنیداری پیامک تبلیغاتی پیامک صوتی پیامک صوتی سیمرغ تبلیغات صوتی سامانه پیام صوتی سامانه پیامکی سامانه پیامکی سیمرغ simorghsms سیمرغ اس ام اس