فروشگاه اینترنتی موفق و گام های طلایی فروش اینترنتی


نکات کلیدی مهم در راه اندازی فروشگاهی اینترنتی موفق

فروشگاه اینترنتی موفق و گام های طلایی فروش اینترنتی : از موضوعات کلیدی بسیار مهمی که در راه اندازی فروشگاه اینترنتی موفق باید مد نظر قرار داد ، داشتن یک گرافیک کاربر پسند و زیبا خواهد بود . این نکته ار در نظر داشته باشید که ظاهر و قیافه وب سایت شما در حقیقت ویترین مغازه اینترنتی شماست . پس در چیدمان صفحه نخست و صفحات داخلی تان داشتن یک گرافیک زیبا و کاربر پسند را در نظر بگیرید . منظور از داشتن یک سایت با گرافیک زیبا فقط طراحی سایت با تصاویر گرافیکی زیبا نیست ، این نکته را در نظر داشته باشید که سایت طراحی شده باید کاربر پسند و کاربردی باشد یعنی کاربر در وب سایت شما احساس راحتی نماید و تمامی امکانات وب سایت شما را براحتی در دسترس داشته باشد این باعث خواهد شد کاربر سایت شما را محل امنی برای خود بداند . پس احساس راحتی را در مشتری ایجاد نمایید . سایت پیچیده و خیلی گرافیکی و سنگین شاید مشتری را سردرگم نماید . در عین سادگی سعی کنید سایتی شیک داشته باشید .

ارائه اطلاعات مفید از کالا

یکی دیگر از موضوعاتی که در طراحی سایت فروشگاهی موفق باید در نظر داشت ، داشتن محتوای کاربردی و مفید در وب سایت است . سعی کنید محتوایی که برای کالا ها در سایت قرار می دهید ، اطلاعات درست و مفید از کالا باشد تا مشتری بتواند راحت تر تصمیم به خرید بگیرد .

افزایش بازدید وب سایت توسط سئو

یکی دیگر از موضوعاتی که در طراحی سایت موفق فروشگاهی باید مد نظر قرار داد افزایش رتبه وب سایت در کلمات کلیدی مرتبط با فیلد کاری است . سعی کنید حتما پس از طراحی سایت فروشگاهی خود به دنبال افزایش رتبه وب سایتتان در موتور جستجوی گوگل باشد . حضور در صفحات اولی گوگل باعث خواهد شد شما ورودی های ارگانیک از موتور های جستجو داشته باشید که این ها خود بخود باعث افزایش فروش شما در دنیای اینترنت خواهد شد .

ارائه شماره های پشتیبانی در فروشگاه اینترنتی

حتما این نکته را در نظر داشته باشید که تا زمانی که خیال مشتری را از بابت خدمات پس از فروش راحت ننمایید نمی توانید یک فروشگاه اینترنتی موفق داشته باشید . پس این نکته را در نظر داشته باشید  که پشتیبانی در امر فروش اولین نکته کلیدی در ذهن مشتری است .

مشاوره برای راه اندازی سایت فروشگاهی موفق

فروشگاه اینترنتی موفق و گام های طلایی فروش اینترنتی : اگر به دنبال راه اندازی یک سایت اینترنتی موفق در دنیای اینترنت هستید با کارشناسان اینترنت در تماس باشید . کارشناسان اینترنت بهترین راه برای داشتن بهترین سایت اینترنت را برای شما ارائه خواهند کرد با ما تماس بگیرید . 

 

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه و حرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

فروشگاه اینترتی
 

بانک مشاغل استان گلستان

چرا سامانه پیامکی سیمرغ ؟

امکانات مازاد سامانه پیامکی سیمرغ

شرکت سیمرغ نماینده شرکت آسان پرداخت

خدمات نوین که سیمرغ اس ام اس ارائه میدهد

گامی نو از سیمرغ در ارتباطات

 


برچسب ها: فروشگاه اینترنتی فروش اینترنتی طراحی سایت تکنولوژی جدید ارسال پیامک از طریق بلوتوث ارسال پیامک با امواج رادیویی ارسال پیامک بدون سرویس پیامک تبلیغاتی تبلیغات پیامکی خدمات پیامکی خدمات شرکت سیمرغ سامانه پیامکی سیمرغ سرویس پیامک انبوه سفارش طراحی سایت نماینده شرکت آسان پرداخت