طراحی سایت با سرعت بالا


از محتوای مناسب برای وب سایت استفاده نمایید

طراحی سایت با سرعت بالا : شما باید بهینه سازی سایت خود را از نقطه شروع طراحی سایت با محتوای مناسب آغاز کنید . حتی اگر سایت شما طراحی مناسبی هم نداشته باشد با داشتن محتوای مناسب و خوب می تواند بازدید کننده بسیاری را به خود جذب کرده و ترافیک سایت را بالا ببرد . اگر محتوا ضعیف باشد حتی با بهترین طراحی سایت هم نمی توان آن را محبوب کرد .

عکس های بزرگ در طراحی سایت

بازدید بهتر عکس های بزرگ مورد بعدی می باشد . با اینکه این عکس ها بهتر بوده و بازخورد زیادی خواهد داشت اما سعی کنید از این عکس ها در سایت کمتر استفاده کنید و یا عکس را فشرده کنید تا سرعت سایت را زیاد کاهش ندهد . می توانید از SVG برای اینکار استفاده کنید .  

تبلیغات درون سایت
 تبلیغات درون سایت از مهم ترین و بدترین مواردی است که سرعت و بازدید سایت را پایین می آورد . زیرا زمانی که فردی برای موضوعی درون سایت در حال جستجو است و سایت در حال لود شدن می باشد زمان قابل توجهی را نیز برای لود تبلیغ صرف می کند . پس در انتخاب تبلیغاتی که درون سایت خود قرار می دهید بسیار دقت کنید که در کدام قسمت و با چه متنی و چه سرعت لودی قرار می گیرد .

زمانی که طراحی ضعیف باشد
 طراحی سایت با سرعت بالا : بسیاری از سایت ها وجود دارند که دارای محتوای ساده ، عکس های کوچک و… می باشند و بدون برنامه ریزی خاصی و با کد نویسی بد طراحی شده اند . این در حالی است که افراد سایت خود را تا حد ممکن تجملی و زیبا می خواهند . اما این تجملات نباید مانع از این شود که منظور و محتوای سایت شما دیده نشود . زیرا وقتی کسی برای خدماتی که سایت شما ارائه می کند به آن مراجعه می کند برای چند ثانیه اول ممکن است که زیبایی سایت مجذوبش کند اما اگر کاری که می خواهد را نتواند انجام دهد دیگر به سایت شما نخواهد آمد .
پایین رفتن سرعت سایت با چیزهای تجملی
 این به آن معنا نیست که سایت خود را بدون هیچ گونه عکس ، افکت ، انیمیشن و … و فقط با متن های سیاه و ساده درست کنید . اما برای استفاده هرکدام ار این ها به ربط داشتنش به موضوع سایت خود توجه کنید و ببینید که آیا سایت به آن احتیاج دارد یا خیر . انیمیشن ها و افکت های خاصی وجود دارد که در صورت استفاده نه تنها سرعت سایت را پایین می آورد بلکه سرعت کامپیوتر را نیز کم می کند . حال تصور کنید که این سایت را فردی با گوشی موبایل خود بخواهد استفاده کند .

استفاده از کد های بیش از حد در طراحی سایت
برای طراحی سایت نیازی به رفتن به سراغ چارچوب های طراحی خیلی بزرگ مانند Bootstrap یا Foundationn نیست . زیرا این چارچوب ها زمان لود سایت را افزایش می دهد . اگر می خواهید که حتما چارچوبی برای سایت وجود داشته باشد یا آن را مدیریت کنید و چیزهایی که ضروری نیست و به آن احتیاجی ندارید را دور بریزید و یا از چارچوب های دیگری مثل HTML , CSS برای ساده کردن کار خود استفاده کنید .

 

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه و حرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

نمایندگی های سیمرغ اس ام اس در ایران

بانک مشاغل استان گلستان

چرا سامانه پیامکی سیمرغ ؟

امکانات مازاد سامانه پیامکی سیمرغ

شرکت سیمرغ نماینده شرکت آسان پرداخت

خدمات نوین که سیمرغ اس ام اس ارائه میدهد

گامی نو از سیمرغ در ارتباطات

 


برچسب ها: طراحی سایت تکنولوژی جدید ارسال پیامک از طریق بلوتوث ارسال پیامک با امواج رادیویی ارسال پیامک بدون سرویس پیامک تبلیغاتی تبلیغات پیامکی خدمات پیامکی خدمات شرکت سیمرغ سامانه پیامکی سیمرغ سرویس پیامک انبوه سفارش طراحی سایت نماینده شرکت آسان پرداخت