پیامک تبلیغاتی منطقه ای


اگر پیامک شما را کسانی دریافت کنند که در منطقه تحت پوشش شما نیستند (یا در منطقه ای قرار دارند که شما نمی توانید به آنها خدمت رسانی نمایید)، شما متحمل هزینه ای شده اید که هیچ فایده ای برای شما نخواهد داشت . باید توجه داشته باشید که هدف گیری در ارسال پیام های منطقه ای بسیار حائز اهمیت است ، سرویس ارسال منطقه ای شرکت بیست و چهار با امکانات فراوانی مانند انتخاب کد پستی ، انتخاب از نقشه ، انتخاب مرکزهای شهری و استانی و پیش شماره و امکاناتی از این قبیل ، این کار را ساده نموده و به شما این امکان را می دهد تا پیامک را به صورت انبوه و فقط به مناطق انتخابی خودتان ارسال نمایید . در نتیجه پیام کوتاه ارسالی شما  با استفاده از سامانه پیامک منطقه ای شرکت بیست و چهار موثرتر واقع می شود ، نرخ پاسخ از سوی گیرنده پیامتان (نسبت به حجم پیام ارسالی) افزایش می یابد و در عین حال میزان ترافیک ارسال پیامک شما نیز پایین می آید که هزینه کمتری برای شما خواهد داشت .

هر فرد و یا شرکت که برای موفقیت تلاش می نماید ، حدود جغرافیایی خدمت رسانی خود را محدود می کند تا بتواند کیفیت خدماتش را بالا نگه دارد . همزمان با رشد و پیشرفت کسب و کار و افزایش قدرت رقابتی آن ، این محدوده نیز افزایش یافته و به مناطق مختلف جغرافیایی تبدیل شده است . اکنون جهت جلوگیری از ارسال های انبوه به تمام مناطق کشور، که فقط برای کسب و کار ما هزینه زا هستند و حتی در صورت تمایل مخاطب در این مناطق امکان سرویس دهی از سوی کسب و کارها وجود ندارد، می توان از این امکان استفاده نمود و ارسال انبوهش را محدود به مکان خاصی کرد. این قابلیت برای شما فراهم شده است که با وارد نمودن جزئیات مهم ( اپراتور مشخص ، نوع مشترک و حتی جنسیت مخاطبان) در یک منطقه خاص ، تنها در محدوده جغرافیایی مورد نظر خود و به مخاطب هایی که خصوصیات مشخص برای شما دارند ، اطلاع رسانی نمایید .

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

مدیریت ارسال سامانه پیامکی

تفاوت پیامک تبلیغاتی و پیامک خدماتی

گزارشات پیام ها

مدیریت پیام های ارسالی

ارسال پیام کوتاه فقط 105 ریال

سامانه پیامکی (SMSPanel) چیست؟

خطوط ارسال پیامک

انتخاب بهترین پنل پیامکی

 برچسب ها: ارسال پیام منطقه ای آموزش پنل پیامک ارسال اس ام اس ارسال پیام کوتاه بازاریابی پیامکی بهترین سامانه پیام کوتاه بهترین سامانه پیامک پیامک صوتی تبلیغات پیامکی راهکارهای بازاریابی پیامکی راهکارهای پیامکی سامانه پیامک بهترین سامانه اس ام اس نظرسنجی پیامکی