راهنمای استفاد از دفترچه تلفن در سامانه سیمرغ


1- در فضا دفترچه تلفن در کادر سمت راست برای ایجاد گروه های دفترچه تلفن روی علامت + کلیک می کنید برای تغییر نام گروه کافیست دوبار کلیک کنید و نام مورد نظر را بنویسید .

برای مثال نام گروه ایجاد شده را به مشتریان تغییر دهید و زیر گروه الف قرار دهید .

2- برای گروه ایی که تشکیل داده اید می توانید زیر گروه هم تشکیل دهید به این ترتیب که روی گروه مورد نظر کلیک کنید که به رنگ زرد می شود سپس روی علامت  + کلیک می کنید ، زیر گروه برای گروه شما تعریف شده به همین ترتیب هرچند تا زیر گروه بخواهید می توانید تشکیل دهید .

3- پس از تشکیل گروه نوبت به عضوگیری گروه ها می رسد ، برای اینکار به 2 صورت می توانید عمل کنید یا از قسمت درج عضو به صورت دستی و یا از طریق بارگذاری از فایل اکسل .

4- برای قسمت درج عضو ابتدا  روی گروه مورد نظر کلیک می کنید تا زرد رنگ شود سپس روی درج عضو کلیک می کنید ، مشخصات عضو مود نظر را وارد می کنید و در آخر روی ثبت کلیک می کنید به این ترتیب به جدول پایین اضافه می شود .

5- برای ویرایش اطلاعات کافیست روی گزینه مورد نظر دوربار کلی کنید . و برای حذف هم روی علامت ضربدر کلیک کنید .

6- برای قسمت بارگذاری روی بارگذاری از فایل اکسل کلیک کنید کادر بارگذاری فابل برای شما باز می شود توجه کنید که برای بارگذاری فایل اکسل حتما باید طبق فایل نمونه که تعریف شده اطلاعات را ذخیره کنید .

7- برای مشاهده فایل روی فایل نمونه کلیک کنید فایل اکسل نمونه را باز کنید ، فایل اکسل شما باید طبق همین نمونه یعنی ستون اول نام ، بعدی نام خانوادگی ، شماره موبایل ، تاریخ تولد ، خطاب شود با و جنسیت تنظیم شود .

پس از وارد نمودن اطلاعات مخاطبین فایل اکسل را ذخیره کنید .

8- روی کادر انتخاب فایل کلیک می کنید از کادر file upload مسیر فایل اکسل که ذخیره نمودید را انتخاب کنید .

9- در آخر روی کادر ارسال کلیک کنید به این ترتیب تعداد شماره غیر تکراری اضافه شده را برای شما نمایش می دهد بدین معنی که شماره های تکراری فایل اکسل شما را  به طور خودکار حذف می کند  .

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام صوتی و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه و حرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشدسامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

اصول تبلیغات پیامکی

زمان و محتوای پیام تبلیغاتی

زمان ارسال پیامک تبلیغاتی

ارتباطات بازاریابی، موثرترین شیوه تبلیغات

انتخاب بهترین سامانه پیامکی

ویژگی یک سامانه پیامکی خوب

 برچسب ها: دفترچه تلفن آموزش پنل پیامک فروش ارسال اس ام اس ارسال پیام کوتاه بازاریابی پیامکی بهترین سامانه اس ام اس بهترین سامانه پیام کوتاه بهترین سامانه پیامک پیامک صوتی تبلیغات پیامک راهکارهای بازاریابی پیامکی راهکارهای پیامکی سامانه پیامک گزارشات پیام نظرسنجی پیامکی