ارسال سریالی پیام صوتی چیست!؟


حالا در این مقاله به تحلیل یکی از روش های ارسال پیام صوتی می پردازیم که بسیار کارآمد و جذاب است.

ارسال سریالی
همانطور که از اسم این روش ارسال مشخص است، به ارسال پیام صوتی با برنامه زمانبندی شده و برای مخاطبین مشخص ارسال سریالی گویند.
در این نوع ارسال با در نظر گرفتن پارامتر هایی همچون زمان و پیام می توانید به صورت کاملا تخصصی در مدت زمان مشخص به ارسال پیام صوتی تبلیغاتی و خلاقانه بپردازید.


بریم برای یک ارسال سریالی موفق
در قدم اول وارد سایت سیمرغ شوید و ثبت نام کنید و اگر قبلا ثبت نام کرده اید وارد پنل کاربری خود شوید.
پس از ورود به پنل کاربری خود، از منوی ارسال پیام صوتی، گزینه ارسال سریالی را انتخاب کنید و وارد این بخش شوید.
با وارد شدن به این بخش با گزینه های مختلفی رو به رو می شوید که قدم به قدم این گزینه ها را با هم تکمیل می کنیم.

عنوان و شرح ارسال سریالی
اولین فیلد، بخش عنوان است که می توانید یک عنوان مناسب و دلخواه برای ارسالی سریالی خود انتخاب کنید و در بخش شرح، توضیحی در خصوص ارسال خود وارد کنید تا در آینده برای شما مستند بماند.

شماره ها
بخش بعد مربوط به شماره های شماست که می توانید شماره های مخاطبین خود (ثابت و همراه) را در این قسمت وارد کنید.(نا منظم بودن شماره های وارد شده برای ارسال شما مشکلی به وجود نمی آورد و سیمرغ قادر به مدیریت و مرتب سازی آن هاست.

وضعیت
پس از وارد کردن شماره ها به دکمه وضعیت میرسیم که با فعال و غیرفعالسازی این گزینه می توانید وضعیت ارسال سریالی خود را مشخص کنید. در صورت فعال بودن این گزینه، پس از اتمام تنظیمات، ارسال سریالی شما در زمان مشخص شده شروع به فعال می کند و برای مخاطبین وارد شده پیام صوتی ارسال می شود.
در غیر این صورت با غیر فعال بوده این گزینه تنها تنظیمات انجام شده در پنل شما ذخیر می شود.

فاصله ارسال ها
این بخش مربوط به فاصله زمانی ارسال سریالی شماست که می توانید از یک روز تا 3 ماه تنظیم کنید.

تاریخ و زمان شروع
این دو بخش برای برنامه ریزی زمان و تاریخ شروع ارسال سریالی شما قرار داده شده است. به این نکته دقت کنید که در قوانین سیمرغ ساعت ارسال پیام صوتی انبوه 08:00 الی 22:59 می باشد و در ساعات 23:00 الی 7:59 ارسال انجام نمی شود.

تعداد تلاش
تعداد تلاش مربوط به مخاطبینی است که پس از ارسال پیام صوتی قادر به پاسخگویی تماس شما نبودند و شرایطی مانند: مشغولی، رد تماس، عدم دسترسی و... به وجود آمده است. 
شما می توانید تعداد تلاش برای ارسال مجدد پیام صوتی به این دسته از مخاطبین را در این بخش تنظیم نمایید.

مدت تاخیر
مدت تاخیر؛ میزان زمانی است که برای تلاش مجدد سپری می شود. به عنوان مثال اگر تعداد تلاش را 3 مرتبه و میزان تاخیر را 10 دقیقه تنظیم کنید، پس از اولین تماس و ناموفق بودن آن، به فاصله هر 10 دقیقه مجدد پیام صوتی برای مخاطب ارسال می شود که این عمل تا 3 مرتبه تکرار می شود.


نظرسنجی
اگر پیام صوتی شما حامی نظرسنجی باشد که نیاز به دریافت پاسخ مخاطبین خود را دارید، با فعال سازی این گزینه مخاطبین شما قادر به ارسال نظر از طریق شماره گیری اعداد را خواهند داشت و شما پس از ارسال پیام خود می توانید نظرات ارسال شده را مشاهده و بررسی نمایید.

پیام
آخرین قدم برای اتمام تنظیمات ارسال سریالی، وارد کردن پیام صوتی است. همونطور که مشاهده می کنید در این بخش می توانید یک تا ده پیام صوتی را وارد کنید، که سیمرغ پیام های انتخاب شده را به ترتیب در زمان های مشخص ارسال می کند.
دقت داشته باشید همانطور که در چند مقاله قبل به آموزش چگونه یک فایل صوتی بسازیم ابتدا باید فایل صوتی خود را در قسمت اصوات وارد کنید سپس از این آن را انتخاب نمایید.

در نهایت باید گفت ارسال سریالی روشی کارآمد برای مجموعه هایی است که در زمان های مشخص برای مخاطبین خود قصد ارسال پیام صوتی دارند مانند دانشگاه ها (یادآوری ثبت نام ترم های جدید، پرداخت شهریه، و...) و یا حتی برای اجرای کمپین های هدفمند که پیام صوتی به عنوان یکی از رسانه های اطلاع رسانی و تبلیغات در نظر گرفته شده است.

نکته جالب در خصوص این روش ارسال این است که اگر ارسال سریالی شما دارای 10 پیام صوتی باشد و شما پس از سومین ارسال مخاطبین جدیدی را به لیست خود اضافه کنید، سیمرغ به صورت هوشمندانه برای مخاطبین جدید، پیام های صوتی را از ابتدا ارسال می کند.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام صوتی و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه و حرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشدسامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

پیامک صوتی

خدمت جدید سیمرغ اس ام اس

ارسال خودکار پیام تبریک تولد

 


برچسب ها: ارسال سریالی سامانه پیام صوتی پیامک صوتی پیام صوتی پیامک صوتی سیمرغ پیام های شنیداری تبلیغات صوتی سیمرغ اس ام اس سامانه پیامکی پیامک تبلیغاتی اخذ نمایندگی سامانه پیامکی پنل پیامک پنل پیام کوتاه بانک مشاغل پایین ترین تعرفه پیام کوتاه پنل کاربری پنل نمایندگی سیمرغ سامانه پیامکی سیمرغ simorghsms