تکنولوژی های جدید برای تبلیغات با پیامک


بازاریابان و شرکت ها در حال یکپارچه سازی و تلفیق طرح های هر روزه خود با موبایل هستند، چرا که این رسانه محبوبیت و کارکرد دارد. اما از سال جدید چه انتظاری می توانیم داشته باشیم؟ بازاریابان باید بر روی موبایل و تبلیغات پیامکی بیشتر سرمایه گذاری کنند و نگاهشان به تکنولوژی های جدیدی باشد که با آنها بتوانند با مصرف کنندگان ارتباطات بیشتری داشته باشند

انواع مختلفی از رسانه ها وجود دارند که بازاریابان می توانند برای افزایش برندشان از آنها استفاده کنند، بنابراین چرا به سراغ موبایل و پیامک می آیند؟ موبایل ها و تبلیغات پیامکی دقیقا چه چیزی دارند؟

در واقع، آنها دامنه گسترده ای از فرصت ها را برای دستیابی به مشتریان ممکن فراهم می کنند، و برای آنها پیامک های قدرتمندی ارسال می کنند که منجر به اقدام و واکنش آنها می شود. این فرصت ها: کدهای اسکن شونده، تبلیغات و آگهی های بینامتنی و برنامه های کاربردی موسیقی و فیلم، تبلیغات محصور در منطقه جغرافیایی و … می باشد.

ما در زمانه ای به سر می بریم که کسب و کارها در تکنولوژی ها مبتکر و خلاق هستند، و کسانی که در این بین جذاب ترین تکنولوژی ها و رسانه هایی را پیدا کنند که انعطاف پذیرتر و موثرتر باشند، در واقع کسانی هستند که به بازاریابان اجازه می دهند تا پیامک هایی را در مناسب ترین زمان به مصرف کننده ارسال کنند.

موبایل به یک کانال ارتباطی روز به روز مرسوم تر در میان روش های تبلیغاتی ترجیحی کسب و کارها تبدیل شده است.

اما چه انتظاری باید از بازاریابی و تبلیغات پیامکی سال پیش رو داشت؟

خوب، واقعیت افزونه موبایل، NFC و پرداخت های موبایلی قصد ایجاد یک تغییر بزرگ را در بازاریابی و تبلیغات موبایلی و پیامکی دارند. در حقیقت، امروزه پرداخت های موبایلی در برخی از شرکت ها مانند Pay Pal 250% افزایش داشته اند، و دستگاه های NFC در نهایت به پرداخت موبایلی اجازه خواهند داد تا به لطف ظرفیت شان برای اجازه دادن به پرداخت های بدون تماس، جایگزین کارت های اعتباری شوند.

 

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه و حرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

نمایندگی های سیمرغ اس ام اس در ایران

بانک مشاغل استان گلستان

چرا سامانه پیامکی سیمرغ ؟

امکانات مازاد سامانه پیامکی سیمرغ

شرکت سیمرغ نماینده شرکت آسان پرداخت

خدمات نوین که سیمرغ اس ام اس ارائه میدهد

گامی نو از سیمرغ در ارتباطاتبرچسب ها: تکنولوژی جدید تبلیغات پیامکی ارسال پیامک بدون سرویس ارسال پیامک با امواج رادیویی ارسال پیامک از طریق بلوتوث خدمات شرکت سیمرغ سامانه پیامکی سیمرغ پیامک تبلیغاتی سرویس پیامک انبوه سفارش طراحی سایت نماینده شرکت آسان پرداخت تبلیغات پیامکی خدمات پیامکی