چگونگی ایجاد پیام صوتی


1- آپلود فایل صوتی:

این روش یکی از راه های مرسوم ایجاد فایل صوتی بر روی پنل سیمرغ  است. شما اگر در گذشته فایل صوتی را آماده نموده و روی سیستم خود ذخیره کرده باشید، می توانید به راحتی آن را بر روی پنل کاربری خود آپلود کرده و به مخاطبینتان ارسال نمایید.

دقت کنید که فایل صوتی باید با فرمت wav  بوده و حداکثر 5 مگابایت حجم داشته باشد.

 

-2 ضبط صدای آنلاین:

دومین روش برای ایجاد فایل صوتی ضبط صدای آنلاین می باشد، که در این روش می توانید با انتخاب گزینه ضبط صدا و با استفاده از یک میکروفن استاندارد در محیطی آرام صدای خود را ضبط نمایید.

این روش بیشتر مناسب ارسال های سریع است و پیشنهاد می شود در کمپین های بزرگ به دلیل کاهش کیفیت صدا از این روش استفاده نکیند.

 

 3- تبدیل متن به صوت (آواخوان)

آواخوان یکی از جدیدترین دستاورد های سیمرغ است که با استفاده از آن می توانید متن پیام خود را وارد کرده و در عرضه چند لحظه فایل صوتی آن را دریافت نمایید. آواخوان این قابلیت را به شما میدهد که برای استفاده در کمپین های تخصصی فیلدهای مشخص را دریافت کرده و برای هر مخاطب به صورت اختصاصی ارسال نمایید. 

به عنوان مثال نام و نام خانوادگی، نام شهر یا نوع کسب و کار هر مخاطب را به صورت اختصصاصی در پیام صوتی بخواند. بسیاری از شرکت ها برای هوشمند سازی اطلاع رسانی و حتی امنیت وب سایت خود ( OTP)  از این سرویس استفاده می کنند.

 

-4 ضبط در استودیو سیمرغ

یکی دیگر از روش های تولید فایل صوتی، استفاده از استودیو حرفه ای ضبط صدای سیمرغ می باشد، که شما می توانید با وارد نمودن متن و انتخاب گوینده آن در کمترین زمان ممکن فایل صوتی خود را دریافت نمایید.

به دلیل کیفیت بالای این روش و تاثیر گذاری آن بر روی مخاطبین شرکت ها و سازمان ها برای کمپین های تبلیغاتی خود از این روش استفاده می کنند که راهکار مناسبی می باشد.

 

-5  آوامیکس

آخرین روش برای تولید یک فایل صوتی استفاده از سرویس جذاب و اختصاصی آوامیکس است. در واقع این سرویس پس از پشت سر گذاشتن یکی از چهار مرحله قبل قابل استفاده است، به صورتی که شما فایل صوتی مورد نظر را بر روی آوامیکس آپلود کرده و برای جذاب تر کردن آن موسیقی پشت صدا و افکت های مختلف را تنظیم می کنید، این تنظیمات و صدا ها با استفاده از یک میکسر حرفه ای که به صورت آنلاین بر روی پنل شما قرار دارد امکان پذیر می باشد و در نهایت شما میتوانید خروجی تایید شده را ذخیره و دانلود نمایید.

 

برای تست و اجرای هر یک از این روش ها پس از ی ورود به پنل کاربر و یا عضویت ، از بخش اصوات گزینه ی جدید را انتخاب نمایید.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام صوتی و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه و حرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشدسامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

پیامک صوتی

خدمت جدید سیمرغ اس ام اس

ارسال خودکار پیام تبریک تولد

 

 

 برچسب ها: سامانه پیام صوتی پیامک صوتی پیام صوتی پیامک صوتی سیمرغ پیام های شنیداری تبلیغات صوتی سیمرغ اس ام اس سامانه پیامکی پیامک تبلیغاتی اخذ نمایندگی سامانه پیامکی پنل پیامک پنل پیام کوتاه بانک مشاغل پایین ترین تعرفه پیام کوتاه پنل کاربری پنل نمایندگی سیمرغ سامانه پیامکی سیمرغ simorghsms