مقایسه تبلیغات پیامکی با سایر تبلیغات


طبق آمار گرفته شده بیشتر افراد تبلیغات روی کاغذ و تراکتها را نمیخوانند و بدون توجه به مطالب آن ،آنها را دور می اندازند.از آنجایی که 95 درصد افراد دارای تلفن همراه می باشند امروزه تبلیغات پیامکی بیشتر از تبلیغات کاغذی مورد استفاده قرار می گیرد و در همه زمان و همه مکان تبلیغات پیامکی امکان پذیر می باشد.

با توجه به اینکه تبلیغات پیامکی دارای متن کوتاه و خلاصه می باشد تاثیر گذاری آن بر روی مخاطبین نسبت به تبلیغات کاغذی با متن های پی در پی  بیشتر می باشد.با استفاده از تبلیغات پیامکی می توانید در کوتاهترین زمان پیام ،طرح ها و محصولات خود را به مخاطبین هر منطقه یا حتی شهرهای دیگر ارسال کنیدو از رسید و دلیوری آن با مشاهده وضعیت هر پیام با هر شماره موبایل مطمئن شوید در صورتیکه روزها و هفته ها طول میکشد تا بتوانید تبلیغات خود را پخش کنید.

تبلیغات پیامکی بهتر است یا تبلیغات اینترنتی:

تبلیغات اینترنتی در سایت های پر بازدید با هزینه های بسیار امکان پذیر می باشد که با گذاشتن بنر یا متن خاصی در این سایتها محصولات خود را به بازدید کننده همان سایت معرفی میکنند از آنجاییکه همه افراد به صفحات وب دسترسی ندارند تبلیغات پیامکی گسترده از تبلیغات اینترنتی خواهد بود.

تبلیغات پیامکی نسبت به تبلیغات اینترنتی،چاپی و دیگر تبلیغات از بازدهی بیشتری برخوردار می باشد که در سالهای اخیر مورد استفاده خیلی از فروشگاهها ،شرکتها و سازمانها قرار گرفته است که علاوه بر تبلیغات اطلاع رسانی جلسات،بخشنامه ها و مراسمات مورد استفاده قرار میگیرد و با اتصال به نرم افزار های مورد استفاده خود از خدمات پیامکی بهره مند می شوند.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربریو نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان،شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

اس ام اس های تبلیغاتی چیست؟

مزایای sms تبلیغاتی

عوامل افزاینده بازده پیامک تبلیغاتی

بهترین متن اس ام اس های تبلیغاتی

تفاوت پیامک تبلیغاتی و پیامک خدماتی

چرا به پیامک تبلیغاتی نیاز داریم

بهترین روش تبلیغات

 

 برچسب ها: sms تبلیغاتی آگهی تبلیغاتی اس ام اس تبلیغاتی اشتباهات تبلیغاتی اشتباهات رایج در تبلیغات اصول تبلیغات بازده پیامک تبلیغاتی بودجه تبلیغاتی پیام تبلیغاتی پیامک تبلیغاتی پیامک خدماتی مزایای sms تبلیغاتی