پیام صوتی چیست ؟


پیام؛ در واقع همان چیزی است که ما در روابط روزانه خود به یکدیگر منتقل می کنیم. از گفتار و رفتار گرفته تا نگاه ها و اشارات ما، چه در روابط حضوری و چه مجازی و...

مهم ترین اصل یک پیام محتوا و نحوه ارائه آن است که هر کدام تاثیر بسزایی در انتقال پیام و ایجاد ارتباط دارند.

حال که با مفهموم کلی کلمه پیام آشنا شدیم به بررسی پیام صوتی میبپردازیم.

پیام صوتی چیست؟!

پیام صوتی در واقع محتوایی است که به صورت صوت ارائه می شود، این صوت میتواند گفتگو حضوری دو یا چند نفر باشد، می تواند تماس تلفنی باشد و یا حتی صدایی باشد که از قبل ضبط شده و برای دیگران از راه های مختلف ارسال می شود.

در ارائه یک پیام صوتی باید به چند موضوع اساسی توجه کرد، مواردی مثل تن صدا، لحن بیان، ادبیات محتوا و... که با در نظر گرفتن این مطالب می توان یک پیام صوتی خوب تولید کرد.

گاهی این پیام های صوتی با اهداف خواست ایجاد می شوند. اهدافی مثل گفتگو و ایجاد ارتباط، اطلاع رسانی، تبلیغات و... که هر یک به خودی خود مباحثی جذاب و مهم هستند.

در مقالات بعد چند نمونه از این اهداف را مورد بررسی قرار می دهیم و نمونه هایی از هرکدام منتشر خواهیم کرد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام صوتی و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه و حرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشدسامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

پیامک صوتی

خدمت جدید سیمرغ اس ام اس

ارسال خودکار پیام تبریک تولدبرچسب ها: سامانه پیام صوتی پیامک صوتی پیام صوتی پیامک صوتی سیمرغ پیام های شنیداری تبلیغات صوتی سیمرغ اس ام اس سامانه پیامکی اخذ نمایندگی پیامک تبلیغاتی اخذ نمایندگی سامانه پیامکی پنل پیامک پنل پیام کوتاه بانک مشاغل پایین ترین تعرفه ارسال جنسیت کدپستی رده سنی پیام کوتاه پنل کاربری پنل نمایندگی سیمرغ سامانه پیامکی سیمرغ simorghsms