ارسال پیامک، بدون نیاز به هرگونه سرویس


حتماً برای خیلی افراد به‌خصوص آن‌هایی که اهل ورزش اسکی، کوهنوردی، ماهیگیری و طبیعت‌گردی هستند پیش آمده است که به‌دلیل نبود آنتن نتوانسته‌اند از طریق تلفن همراه با کسی ارتباط گرفته و کمک بخواهند.

یا اینکه ممکن است وقتی افراد در حال سفر یا گذراندن وقت خود در منزل هستند و در یک واقعه مهم شرکت کرده‌اند به‌دلیل نبود هیچ سرویسی مانند وای‌فای و... تلفن همراه آن‌ها غیرفعال باشد و نتوانند با کسانی که می‌خواهند ارتباط برقرار کنند. این افراد و به‌خصوص ورزشکاران و طبیعتگردان نباید دیگر نگران باشند چرا که دستگاهی در ماه دسامبر (آذر) به بازار خواهد آمد که مشکل آن‌ها را به‌راحتی حل می‌کند . goTenna Mesh که دستگاهی کوچک با وزن حدود ۴۸ گرم است با سیستم عامل‌های اندروید و IOS سازگاری دارد. ضمن این‌که ضد آب نیز هست، بدون هر گونه آنتن و سرویس دهی و تنها از طریق بلوتوث کار می‌کند.

به عبارتی دستگاه goTenna Mesh نخستین دستگاهی است که ۱۰۰ درصد خارج از شبکه تلفن (برقراری ارتباط بدون تلفن همراه، وای‌فای، ماهواره) فعال می‌شود و می‌توان براحتی با آن از طریق ارسال پیامک با امواج رادیویی و با اشتراک‌گذاری مکان GPS روی نقشه‌های آفلاین در هر کجا با دیگران ارتباط برقرار کرد. این دستگاه حتی امکان ارسال پیام و گفت‌و‌گوی یک به یک یا گروهی را به کاربران خود می‌دهد.

با اینکه این دستگاه کوچک است ولی بسیار قدرتمند عمل می‌کند و به‌وسیله شبکه‌ها و پروتکل‌ها بسیار هوشمندانه پیام را به کاربران ارسال می‌کند ولی باید تنها بلوتوث تلفن همراه کاربر روشن باشد. گفتنی است حتی اگر تلفن همراه هوشمند روی حالت پرواز باشد یا اینکه کم‌ترین ذخیره شارژ باتری را داشته باشد، دستگاه فعال می‌شود. اپلیکیشن این دستگاه که از طریق امواج رادیویی کار می‌کند، پیام‌ها را تا بیش از ۵ کیلومتر در فضای باز ارسال می‌کند.

این دستگاه برای کسانی که در طبیعت به تنهایی سفر و ورزش می‌کنند و در آن مکان‌ها هیچ نوع دکل مخابراتی، امواج ماهواره‌ای و... وجود ندارد، بسیار مفید است. قیمت این دستگاه که دو ماه دیگر به بازار خواهد آمد ۵۹۶ دلار تعیین شده است .

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه و حرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

نمایندگی های سیمرغ اس ام اس در ایران

بانک مشاغل استان گلستان

چرا سامانه پیامکی سیمرغ ؟

امکانات مازاد سامانه پیامکی سیمرغ

شرکت سیمرغ نماینده شرکت آسان پرداخت

خدمات نوین که سیمرغ اس ام اس ارائه میدهد

گامی نو از سیمرغ در ارتباطات

 

 برچسب ها: ارسال پیامک بدون سرویس ارسال پیامک با امواج رادیویی ارسال پیامک از طریق بلوتوث خدمات شرکت سیمرغ سامانه پیامکی سیمرغ پیامک تبلیغاتی سرویس پیامک انبوه سفارش طراحی سایت نماینده شرکت آسان پرداخت تبلیغات پیامکی خدمات پیامکی