ارسال پیام کوتاه به شماره های ایرانسل در سامانه پیامکی


پس از وارد نمودن کلمه کاربری و رمز عبور وارد پنل پیامک سیمرغ می شوید . 

از منوهای سمت راست گزینه ارسال ایرانسل و بعد گزینه شهر و استان را  انتخاب می کنید . 

 1- ابتدا از کادر کشویی استان مورد نظر خود را انتخاب کنید . 

2- سپس در کادر کشویی شهر، تمامی شهرهای استان انتخابی شما رانمایش می دهد .

3- پس از انتخاب شهر استان مورد نظر می توانید شماره ها را با توجه به جنسیت مرد یا زن تفکیک کنید .

4- در کادر از و به تعداد ، شروع  وتعداد شماره های ارسالی مورنظر را انتخاب می کنید

به عنوان مثال استان گلستان ، شهر گرگان  تعداد شماره های ایرانسل مرد و زن 151960 تا است .

حالا باید تعیین کنید از بین این تعداد شماره به چه تعداد و به چه جنسیتی می خواهید ارسال انجام دهید .

5- به طور مثال می خواهید به 1000 تا شماره ارسال نمایید برای اینکار در کادر از ، عدد 1 و در کادر به ، تعداد 1000 را وارد می کنید و روی افزودن کلیک می کنید .

6- به این ترتیب مشخصات شماره های انتخابی شما در سبد گیرندگان نمایش داده می شود . زیر این جدول تعداد کل آیتم هایی که شما اضافه نموده اید را نمایش می دهد .

حالا پس از انتخاب شماره ها متن خود را در کادر متن ارسال وارد کنید دقت داشته باید که درزیر این کادرتعداد صفحه و کاراکترهای متن را به شما نشان می دهد ، لازم به ذکر است که هریک صفحه پیامک شامل 70 کاراکتر می باشد .

7- نکته 1 : در سمت چپ کادر متن ارسال 2 آیکون قرمز رنگ مشاهده می کنید اولی اضافه کردن به پیش فرض و دومی استفاده از پیش فرض است در واقع زمانیکه روی اضافه کردن به پیش فرض کلیک می کنید متن شما به پیام های پیش فرض اضافه می شود مجددابرای ارسال همان متن نیازی به تایپ ندارید کافیست روی استفاد از پیش فرض کلیک کنید . متن مورد نظر را انتخاب کنید .

8- نکته 2 : قسمت ابزار ارسال شامل دو گزینه است یکی ارسال فلش که با تیک دار کردن پیام شما  به طور خودکار در گوشی گیرنده باز می شود و قابلیت ذخیره در را گوشی ندارد و دیگری تبدیل اعداد  به فارسی که اعداد داخل متن شما را به صورت فارسی نمایش می دهد .

9- برای تنظیم زمان ارسال روی کادر کوچک کلیک می کنید ساعت برای شما نمایش داده می شود که ساعت مورد نظرتان را انتخاب می کنید و برای انتخاب دقیقه روی دور آخر که خاکستری رنگ است کلیک می کنید و برای نمایش ساعت به صورت بعداز ظهر روی قسمت مرکزی کلیک می کنید به این ترتیب ساعت به حالت بعدازظهر نمایش داده می شود .

10- پس از تنظیم ساعت برای تنظیم تاریخ ارسال با کلیک روی کادر تاریخ ارسال تقویم برای شما نمایش داده می شود که می توان به راحتی ، روز ، ماه و سال مدنظر را انتخاب نمایید .

11- در آخر روی ارسال کلیک می کنید و پیام شما ارسال می شود و در صف ارسال قرار می گیرد .

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

گزارشات پیام ها

سامانه پیامکی (SMSPanel) چیست؟

خطوط ارسال پیامک

انتخاب بهترین پنل پیامکی

مسابقه پیامکی

قوانین ارسال پیامک

 برچسب ها: ارسال پیام کوتاه به ایرانسل ارسال پیامک به شهرو استان سامانه پیامک سیمرغ مدیریت ارسال سامانه پیامکی مدیریت ارسال مدیریت ارسال پیامک وضعیت پیام گزارشات پیام ارسال پیام کوتاه سامانه پیامکی خطوط ارسال پیامک مسابقه پیامکی خطوط پیامکی پنل پیامکی قوانین ارسال پیامک پیام تبلیغاتی