نکاتی که مشتریان پیامکی شما درباره محتوا متن پیام تان از شما انتظار دارند


همانطور که میدانید یکی از روش های فوق العاده مؤثری که امروزه برای جذب مشتری و فروش کالا و خدمات خود میتوانید  استفاده نمائید ، این است که توجه مشتریان احتمالی تان را از طریق ابزار پرکاربرد و تأثیرگذار ارسالِ پیامک به سمت محصولتان جلب و آنها را به خرید و پرداخت پول بابتِ آن ترغیب و تشویق کنید. قدرت نفوذ و تأثیرگذاریِ این روش به حدی باورنکردی است که امروزه به یکی از کارآمدترین و پرکاربردترین روش های اثربخش در جذب مشتری تبدیل شده است. تا حدی که برای برخی کسب و کارها، بازاریابی و تبلیغ پیامکی ابزاری حیاتی و تعیین کننده به شمار میرود و بدون آن، احتمال اینکه کسب و کار به سقوط و نابودی کشیده شود بسیار بالا خواهد بود.
وقتی ابزار جدیدی خریداری میکنیم، اگر نحوه ی استفاده و دستورالعمل بکارگیریِ آن را ندانیم و با آن آشنایی نداشته باشیم، بدون شک یا در استفاده از آن به مشکل برمیخوریم، یا به خودمان صدمه یا ضرر میزنیم یا اگر خیلی خوش شانس باشیم، فقط در دستیابی به نتیجه و هدف مورد نظرمان ناکام میمانیم.

به علاوه، چند نکته در رابطه با بازاریابی پیامکی وجود دارد که شما همیشه باید آنها را رعایت کنید. تنها با رعایت این نکات است که می توانید به هدف خود برسید:
 •اهمیت رعایت زمانبندی ارسال پیامک تنها در ساعات کاری روز.
 •توجه به تعداد پیامک های ارسال در طول ماه. سعی کنید که حداکثر هفته ای یک پیامک برای مشتریان خود ارسال کنید.حتما به قول خود درباره تعداد پیامک ارسالی خود عمل کنید.
•داشتن اجازه و رضایت مشتریان برای ارسال پیامک به آنها.
•پیشنهادات ارزشمند و محتوای مفید

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"
باما تماس بگیرید
017-32229441
www.simorghsms.com

 

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

راهکار های پیامکی برای افزایش بازدهی تولید

راهکارهای بازاریابی پیامکی

راهکارهای پیامکی برای دانشگاه ها

راهکار پیامکی برای روابط عمومی سازمان

راهکار های پیامکی برای مشاورین املاک

راهکار های پیامکی برای سازمان آموزش و پرورش

 برچسب ها: راهکارهای پیامکی ارسال پیام کوتاه ارسال اس ام اس راهکارهای پیامکی بازاریابی پیامکی تبلیغات پیامکی پیامک صوتی راههای ارتباطی کاربرد سامانه پیامک نظرسنجی پیامکی راهکارهای بازاریابی پیامکی آموزش پنل پیامک فروش سامانه پیامک بهترین سامانه اس ام اس بهترین سامانه پیام کوتاه بهترین سامانه پیامک