راه اندازی سایت سیمرغ ، نماینده رسمی شرکت آسان پرداخت در گلستان


شرکت آرمان گستر سیمرغ در تاریخ 8 آبان ماه سال 1390 با هدف مطالعه و تثبیت بازار کالا با استفاده از فن آوری و آموزش تبلیغات تشکیل شد.و در 16 اردیبهشت 1391 به طور رسمی پا به عرصه دنیای تجارت ایران زمین نهاد و در شاخه دیجیتال و فناوری اطلاعات فعالیت های خویش را در پی گرفت.این شرکت با پیاده سازی اصولCRMدر پی ایجاد پل ارتباطی محکم با مشتریان خود است تا هر گونه ایراد و نقص احتمالی را بدین صورت برطرف و پذیرای پیشنهادات و انتقادات تمامی مشتریان خود می باشد چرا که شعار اصلی شرکت The customer is the king)مشتری پادشاه است)بوده و بر پایه آن واحد روابط امور با مشتریان به صورت جدی و پیگیر، جوابگوی 24 ساعته هرگونه مطلبی از سوی مشتریان خود می باشد.

شرکت سیمرغ به واسطه عقد قرارداد در بهمن ماه سال 1394 به عنوان نماینده شرکت آسان پرداخت با قابلیت نصب و پشتیبانی دستگاه های پوز آسان پرداخت به عنوان شرکت pspدر سطح استان مشغول به فعالیت می باشد.شرکت آسان پرداخت پرشین با هدف فعالیت در سیستمهای پرداخت الکترونیکی داده ها با بکارگیری تجهیزات و ابزار ویژه پذیرش و انتقال تراکنشها توانسته در سیستمهای پرداخت الکترونیک بروز دنیا طیف وسیعتری از انواع پرداخت الکترونیک را دربرداشته باشد.

برای مشاهده سایت سیمرغ نماینده رسمی شرکت آسان پرداخت در گلستان ، بر روی آدرس زیر کلیک نمائید . 

www.apsimorgh.ir

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

شرکت سیمرغ نماینده شرکت آسان پرداخت

خدمات نوین که سیمرغ اس ام اس ارائه میدهد

 

 

 برچسب ها: درخواست دستگاه کارتخوان در گرگان درخواست دستگاه کارتخوان در علی آباد درخواست دستگاه کارتخوان در گلستان دستگاه کارتخوان بی سیم دستگاه کارتخوان فروشگاهی