چگونگی دسته بندی بانک شماره های تلفن همراه خود را برای بازاریابی حرفه ای و تخصصی؟!


آیا می دانستید که می توانید با استفاده از دسته بندی بانک اطلاعاتی شماره های تلفن همراه خود اطلاعات فروش محصولات خود را دو برابر و یا حتی سه برابر کنید؟

شما به عنوان یک تاجر موفق در یک کسب و کار باید از صلاحیت مشتریان خود مطلع باشید.بیشتر صاحبان کسب و کار از اهمیت بازاریابی آگاهی لازم ندارند. مطمئن باشید که شناخت مشتریان و داشتن اطلاعات از علاقه مندی خرید آنها رمز موفقیت شما خواهد بود. اگر نمی دانید که محصولات و خدمات خود را به چه کسانی می فروشید، پس اصلا چرا باید خود را به زحمت بیاندازید و در این تجارت فعالیت کنید؟

بعنوان مثال، اگر شما صاحب یک رستوران فست فود هستید و فردی گیاهخوار وارد رستوران شما شد، آیا باید سعی کنید بهترین پیتزا خود را به او بفروشید؟ مسلما خیر. لازم به گفتن نیست که خدمات فروشگاه شما باید بسیار عالی باشد تا یک گیاه خوار نیز بتواند از خدماتتان استفاده کند. به هر صورت، اگر شما بیش از پیش این قضیه را پیگیری کنید، آن فرد گیاهخوار از رفتار شما را دلگیر خواهد کرد.

بنابراین توضیحات و مثال ها اگر شما تخفیف ها و پیشنهادهایی را برای کاربرانی ارسال کنید که علاقه ای به شنیدنشان ندارند، تنها کاری که انجام می دهید ضرر رساندن به خودتان است. اما، اگر متوجه باشید که بازاریابی چقدر در کسب و کارتان مهم است، خواهید فهمید که دسته بندی کردن فهرست مشتریانتان بر اساس نوع خرید و علاقه مندی هایشان می تواند تاثیر بسیار بزرگی بر روی کسب و کارتان داشته باشد.

چند نکته مهم برای دسته بندی کردن فهرست بانک شماره های تلفن همراه:

کلمه کلیدی

این روش کمی پیچیده و زمانبر است، اما اگر واقعا می خواهید که به صورت حرفه ای فهرست اعضای خود را دسته بندی کنید، این روش بسیار برایتان مناسب است. بهتر است که در ابتدای کار نهایت دقت را داشته باشید زیرا تنها با یک حرکت اشتباه ممکن است که همه تلاش های شما بی نتیجه بماند.

مکان و موقعیت

چندین روش مختلف برای دسته بندی کردن شماره ها بر اساس مکان و موقعیت وجود دارد که سه مورد اصلی آن به شرح زیر است:

  • کد پستی
  • شهر
  • استان

زمان عضویت

این دسته بندی به شما امکان می دهد تا مشتریان دائمی و وفادار خود را شناسایی کنید و به آنها تخفیف ویژه دهید.

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

 

کسب درآمد بیشتر با سامانه پیامکی

تصورات غلط بازاریابی محتوایی

بازاریابی پیامکی در دنیای امروز

موفقیت کسب و کار با بازاریابی صحیح

ارتباطات بازاریابی، موثرترین شیوه تبلیغات

بازاریابی پیامکی برگ برنده کسب و کارها

موفقیت در رقابت های بازاریابی پیامکی

بانک شماره های اصناف کشور به تفکیک استان

 

 برچسب ها: بانک اطلاعاتی شماره های تلفن همراه دسته بندی بانک اطلاعاتی موثر ترین بازاریابی ارتباط پیامکی کانال ارتباطی‌ بازاریابی پیامکی اس‌ام‌اس گروهی پیامک انبوه موفقیت در بازاریابی پیامکی مزایای بازاریابی پیامکی بازاریابی پیامکی موفق قانون بازاریابی پیامکی تبلیغات رسانه ای ارتباط با مشتری تبلیغات پیامکی بانک شماره کشور کاربرد سامانه پیامکی تأثیر پیامک چرا بازاریابی اس ام اسی پنل پیام کوتاه