راه اندازی مجدد خطوط خدماتی


کاربران سامانه پیام کوتاه مجددا می توانند خطوط تبلیغاتی خود را به خطوط خدماتی تبدیل کنند برای اطلاع از نحوه درخواست توضیحاتی را در ادامه ارائه می کنیم:

توجه داشته باشید پیام های ارسالی با خطوط خدماتی نباید جنبه تبلیغاتی داشته باشند و برای ارسال از خطوط خدماتی نمی توانید از بانک شماره منطقه ای و یا کدپستی استفاده کنید ، صرفا باید به بانک شماره مشتریان خودتان پیامک ارسال کنید در غیراینصورت تخلف محسوب می شود و شامل جریمه می شوید

جهت درخواست خط خدماتی روال کار بدین صورت است که باید تعهدنامه ای را امضا کنید پس از ارسال تعهدنامه از سمت شرکت به اپراتور، معمولاً در بازه زمانی یک هفته الی یک ماه خط پیامکی تبلیغاتی شما به خط خدماتی تبدیل خواهد شد و شما قادر خواهید بود برای همه اشخاص پیامک ارسال کنید.

  1. کاربر سامانه باید زیر نظر شرکت حقوقی باشد
  2. شرکت باید کاملاً ثبت شده و دارای تمامی مدارک و اطلاعات قانونی از قبیل کد ثبت، کد اقتصادی و... باشد
  3. نمونه پیامک ارسالی باید ذکر شود (برای مثال کاربر گرامی، خرید شما انجام شد یا کد پیگیری …..  می باشد
  4. برای شرکت‌ها با زمینه‌های کاری خاص باید مجوزهای مربوطه تهیه شده باشد. برای مثال در بانک‌ها، مؤسسات قرض‌الحسنه باید مجوز بانک مرکزی را ارائه نمایند.
  5. پیامک‌های ارسال شده باید با زمینه کاری درج شده در تعهد نامه منطبق باشد. برای مثال خطی خط اختصاصی یک شرکت بیمه که برای یاد آوری تمدید خدماتی شده است نمی‌تواند پیامک تبلیغاتی بیمه یا سایر خدمات را ارسال نماید.
  6. شماره های مربوط به تراکنش های بانکی نیازی به ارسال بانک شماره های مشترکین ندارند.

بانک شماره موبایل خطوط خدماتی قابلیت به روز رسانی دارد، درواقع با داشتن خط خدماتی، شما می توانید در هر ماه شماره های جدیدی را به بانک شماره خود اضافه نمایید.

درصورت بروز هریک از موارد زیر خط خدماتی از دسترس خارج شده و مسدود می شود:

  • در صورتی که پیامک ارسالی با پیامک های نمونه ارائه شده، مغایر باشد.
  • در صورتی که به شماره هایی غیر از شماره های اعلام شده ارسال صورت گیرد.
  • مشترک از دریافت هرگونه پیامک شکایت نماید و چنانچه تمهیداتی در خصوص انصراف مشترک از دریافت پیامک دیده نشده باشد.
  • کاربر به تعهدات خود در زمینه شماره های خدماتی عمل نکند.

 

برای دانلود و دریافت فرم های درخواست خدماتی خطوط به سایت www.simorghsms.com منو راهنما قسمت دانلود فرم خدماتی مراجعه کنید.

 

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

 

 

اطلاعیه مهم برای خطوط خدماتی

سامانه پیامکی استان گستان

قدرتمندترین سامانه پیامکی در گلستان

خدمات نوین که سیمرغ اس ام اس ارائه میدهد

تفاوت پیامک تبلیغاتی و پیامک خدماتی

بهترین سامانه پیام کوتاه

دلایل ارسال نشدن اس ام اس های تبلیغاتی

پیام های تبلیغاتی و چگونگی دریافت یا لغو آنبرچسب ها: ارسال پیام با خطوط خدماتی بانک شماره منطقه ای بانک شماره کدپستی بانک شماره موبایل پیام کوتاه با پایین ترین تعرفه بانک مشاغل تبدیل خطوط تبلیغاتی به خطوط خدماتی ارسال پیام به بانک مشتریان خود درخواست خط خدماتی برای شرکت حقوقی