ارسال پیامک مطابق با نیاز مشتری


همیشه این سوال پیش می اید که زمان ارسال پیامک و استفاده از بازاریابی پیامکی چه پیامی رابرای مشتریان خود ارسال کنیم؟

اکثر افراد قدرت درک بازاریابی پیامکی و محتوای پیامکی را دارند و می دانند چه میزان از پیام های آنها خوانده می شود اما زمانیکه از جزییات سوال میشود اندکی سردرگم می شوند که این کاملا طبیعی است.

حتما برای شما هم این سوالات پیش آمده است پس برای ارسال پیامک به مشترکین و مشتریان خود به نکات زیر دقت کنید:

ارسال پیشنهادات هیجان انگیز همراه با تاریخ انقضا: اگر پیشنهاد پیامکی شما هیچ مهلتی نداشته باشد، یا به عبارتی دیگر هیچ ضرورتی را به مشتریان القا نکند، مطمئن باشید که فراموش خواهد شد.

ارزشمند بودن محتوای پیامک ها: زمانی که خواستید چنین پیشنهاداتی را به مشتریانتان ارائه دهید، مشترکین پیامکی خود را در اولویت بگذارید این کار نه تنها رضایتشان را به دنبال دارد، بلکه میزان فروش شما را نیز به دو دلیل افزایش می دهد.

اطلاع رسانی درباره اخبار مهم: خود را جای یک مشتری وفادار قرار دهید که برای حضور در محل کار شما در همان روز قراری تنظیم کرده است اما شما بدلیل تعمیرات ویا هرچیز دیگری محل کار خود را تعطیل کرده اید. این کار اعتماد در بین مشتریان را ازبین می برد. پس مشتریان خود را از این موضوع مطلع سازید.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

 

پیامک تبلیغاتی و فعالیت تجاری

افزایش فروش با ارسال پیام کوتاه

اصول بازاریابی اس ام اسی

نگاه کلی به بازاریابی پیامکی

مزایای بازاریابی پیامکی برای مشتریان

تکنیک های جذب مشتری

نکات مشتری مداریبرچسب ها: ارسال پیامک مطابق با نیاز مشتری بازاریابی پیامکی ارسال پیامک به مشترکین و مشتریان محتوای پیامک پیام صوتی سامانه پیام کوتاه بانک مشاغل مزایای بازاریابی پیامکی مزایای بازاریابی تکنیک های جذب مشتری فروش با ارسال پیام کوتاه پیامک تبلیغاتی مشتری مداری