کسب درآمد بیشتر با سامانه پیامکی


همه ی ما درباره شگفتی و کارایی بالای بازاریابی پیامکی شنیده ایم و می دانیم که سامانه پیامک ابزاری بسیار مفید برای تجارت های بسیاری می باشد. شما حتما می دانید که تعداد بسیار زیادی از افراد که در تجارت های گوناگون فعالیت می کنند از پنل اس ام اس برای ارتباط با مشتریان خود استفاده می کنند و در عین حال بسیاری دیگر از این ابزار استفاده نمی کنند

پس با فروش سامانه پیامکی می توانید وارد تجارت شوید و یا اینکه بعنوان منبعی برای کسب درامد بیشتر از آن استفاده کنید.  فروش سامانه پیامکی و یاهمان اخذ نمایندگی دارای مزایاییست که در زیر بدان اشاره می کنیم:

  1. شما رئیس خود هستید و می توانید قیمت‌ها را آنگونه که می‌خواهید تنظیم نمایید.
  2. راه‌اندازی یک سامانۀ ارسال پیامک ساده و کم‌هزینه است.
  3. اعتبار پیامکی شما منقضی نخواهد شد و بصورت مادام العمر در حساب شما باقی می ماند.
  4. تجارت پیامکی، کار کم استرسی است.     
  5. پتانسیل درآمد بالایی در این تجارت وجود دارد.

این نکته را فراموش نکنید که در ابندای فعالیت بدلیل کاربران اندک سود شما از ارسال پیامک بالا نخواهد بود اما بتدریج و با بالا رفتن تعداد کاربران به سود دلخواه خواهید رسید پس با وجود رقابت شدیدی در این تجارت وجود دارد فعالیتتان را ادامه دهید تا به موفقیت ست یابید.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

 

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

 نمایندگی های سیمرغ اس ام اس در ایران

اطلاعات جامع نمایندگی سیمرغ اس ام اس

راهنمای خرید آنلاین پنل کاربری

سفارش آنلاین پنل نمایندگی سیمرغ اس ام اس

امکانات نمایندگی سیمرغ اس ام اس

 نسخه آزمایشی نمایندگی

نمایندگی سیمرغ اس ام اس در تهران

نمایندگی سیمرغ اس ام اس در خراسان رضوی

نمایندگی سیمرغ اس ام اس در گلستان

نمایندگی سیمرغ اس ام اس در مازندرانبرچسب ها: کسب درآمد بیشتر با سامانه پیامکی کسب درآمد سامانه پیامکی کارایی بازاریابی پیامکی پنل اس ام اس ارتباط با مشتری فروش سامانه پیامکی اخذ نمایندگی نمایندگی پنل پیامکی سامانه ارسال پیامک اطلاعات جامع نمایندگی خرید آنلاین پنل پنل نمایندگی تبلیغات پیامکی