اصول بازاریابی اس ام اسی


برای موفقیت در بازاریابی اس ام اسی شما باید اصول و روش هایی را که برای جذب مشتریان بیشتر از طریق ارسال پیامک وجود دارند رعایت کنید.

از جمله اصول بازاریابی پیامکی که شمارا به موفقیت نزدیک میکند است و می تواند در عین تبدیل شده مشتریانتان به مشتریان دائمی، با ارائه خدمات و محصولات کاملا با کیفیت، رضایت و اطمینان مشتریان را جلب کنید.

نکته ی اول: قبل از هرچیز باید مخاطبان خود را بطور واضح و دقیق بشناسید و بدانید پیامک های خود را به چه افرادی ارسال می کنید. تعیین افراد و مشتریان به این معناست که شما بازار هدف و مشتریانی که به احتمال زیاد از شما خرید خواهند کرد مشخص را میکنید.

نکته ی دوم: متن پیامک تاثیر به سزایی در جذب مشتریان از طریق ارسال پیامک دارد. لازم است بدانید متن ارسالی شما باید کاملا ساده و قابل فهم و در حین حال تاثیرگذار باشد. متن پیامک شما باید دارای ویژگی های خاص باشد تا مخاطبان بیشتری را از طریق سامانه پیام کوتاه ترغیب به خرید محصول نماید.

نکته ی سوم: اگر می خواهید مخاطبین بیشتری را از طریق پنل پیامک جذب کنید و نتیجه ی مطلوبی را از طریق ارسال پیامک بدست آورید، باید در فواصل زمانی معین و به دفعات مشخصی از طریق سامانه پیام کوتاه اقدام به ارسال پیامک کنید و به ارسال پیامک زمان بندی شده بپردازید.  برای این منظور می بایستی در فاصله زمانی هر ۳ تا ۴ ماه، حداقل ۵ بار و حداکثر ۷ بار به شماره هایی که از قبل مشخص کرده اید پیامک بفرستید. این شیوه ی بازاریابی پیامکی و رعایت این دستورالعمل ها الزامی و کلیدی است.

نکته ی چهارم: بهتر است بدانید بیش از ۹۰ درصد از پیامک های ارسالی بطور کامل توسط گیرنده ی آن خوانده می شوند، حدود ۵ درصد بخش عمده ای از متن پیامک ها را می خوانند و تنها ۵ درصد از مخاطب ها پیامک ها را نخوانده حذف میکنند. پس بدانید از هر ۱۰۰ نفری که پیامک تبلیغاتی محصول شما دریافت می کنند، دست کم ۹۰ نفرشان، پیامک ها را خوانده و از محصول شما باخبر شده و آن را شناخته اند.

نکته ی پنجم: تعداد پیامک هایی است که برای مخاطبان ارسال می کنید. در واقع باید در زمان هایی که مشتریان برای خواندن پیامک آمادگی لازم را دارند، به ارسال پیامک بپردازید. هیچ مشتری ای در زمان خواب علاقه ای به خواندن پیامک شما ندارد!

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه وپیام های تبلیغاتی درسراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

بازاریابی پیامکی در دنیای امروز

موفقیت کسب و کار با بازاریابی صحیح

چرا اس ام اس و بازاریابی پیامکی؟

بازاریابی پیامکی برگ برنده کسب و کارها

موفقیت در رقابت های بازاریابی پیامکی

راهکارهای بازاریابی پیامکی

نگاه کلی به بازاریابی پیامکی

بازاریابی پیامکی بصورت حرفه ایبرچسب ها: اصول بازاریابی اس ام اسی اصول بازاریابی بازاریابی اس ام اسی اصول بازاریابی پیامکی متن اس ام اس متن اس ام اس تبلیغاتی پنل پیامک سامانه پیام کوتاه موفقیت کسب و کار راهکارهای بازاریابی پیامکی بازاریابی پیامکی حرفه ای موفقیت بازاریابی پیامکی تبلیغات پیامکی بانک شماره کشور