اشتباهات افراد تازه کار در سامانه پیامکی


موفقیت شما موفقیت ماست. پس اگر به تازگی شروع به کارکردن با سامانه پیامکی کرده اید و با بازاریابی پیامکی آشنایی ندارید مطالب وبلاگ سایت را بخوانید تا بتوایند در ارسال پیامک به آنچه میخواهید و انتظار دارید برسید.

افراد تازه کار در برخی موارد اشتباهاتی را انجام می دهند که در اینجا به آنها اشاره می کنیم تا کاربران سیمرغ مرتکب نشوند؛

ارسال اس ام اس در ساعات نامناسب (غیر کاری) روز

این قانون مهم را سرلوحه کارتان قرار دهید: “هیچ وقت پیش از ۹ صبح و پس از ۹ شب برای مشتریان خود پیامک ارسال نکنید”. همچنین، سعی کنید یک روز مشخص را برای پیامک های مختلف خود انتخاب نمایید. علاوه بر اینها، بهتر است که به ساعات ارسال پیامک خود نیز دقت نمایید. همیشه در یک ساعت معین پیامک های خود را ارسال کنید. در این صورت مخاطب بعد از اندک مدتی ناخودآگاه منتظر دریافت پیام شما می ماند.

قرار ندادن تاریخ و ساعت انقضای مهلت در پیامک

حتما برای پیامک های خود تاریخ انقضا قرار دهید تا جلوه فوریت به خود بگیرد. آیا می خواهید کمی حرفه ای تر از این ویژگی استفاده نمایید؟ ابزارهای موجود در سامانه پیامکی سیمرغ به شما این امکان را می دهند که برای پیامک های خود تاریخ انقضا قرار دهید و دورۀ زمانی مشخصی را برای آن تعیین نمایید.

فراموش کردن دستورالعمل دریافت تخفیف و اعتبار

اس ام اس، بیشتر برای ارسال تخفیف و پیشنهادات ویژه استفاده می شود. پس باید محتوای پیامک شما شامل شیوه استفاده از تخفیفات و پیشنهادات باشد درغیر این صورت وقت و پول خود را هدر داده اید. برای مثال "پیامک را به مسئولان ما نشان دهید" "با ما تماس بگیرید" "کد درج شده در پیامک را برای ما ارسال کنید"

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

اشتباهات رایج در تبلیغات

بزرگترین اشتباهات بازاریابی اس ام اسی

استفاده نادرست از بازاریابی پیامکی

عدم بازخورد پیامک های تبلیغاتی

تصورات اشتباه درباره ی بازاریابی پیامکی

اشتباهات بزرگ در بازاریابی پیامکی

نبایدهای کمپین های تبلیغات پیامکیبرچسب ها: اشتباهات افراد تازه کار در سامانه پیامکی اشتباهات سامانه پیامکی ارسال اس ام اس سامانه پیامکی بازاریابی پیامکی سامانه پیامکی سیمرغ محتوای پیامک پیشنهادات پیامکی اشتباهات رایج در تبلیغات اشتباهات تبلیغاتی بازاریابی اس ام اسی اشتباهات بازاریابی اس ام اسی بازخورد پیامک تبلیغاتی کمپین تبلیغات پیامکی کمپین تبلیغاتی