چرا اس ام اس و بازاریابی پیامکی؟


اصولا افراد برای گسترش فعالیت و افزایش فروش تمامی استراتژی های بازاریابی را بکار میگیرند و از تمامی ابزارهای ارتباطی از جمله ایمیل، رسانه های گروهی، تلویزیون، رادیو و تبلیغات چاپی و بیلبوردی بهره می برند. اما اکثر آنها دربرابر استفاده از پیامک مقاومت می کنند و بر این باورند که پیام کوتاه پاسخگوی نیاز انها نیست و برای پیشبرد اهدافشان فایده ندارد.

قطعا باوجود پیشرفت روز افزون تکنولوژی و استفاده از موبایل چنین ذهنیتی قابل قبول نیست!

James Citron: باتوجه به این حقیقت که ما در دنیایی زندگی می کنیم که موبایل حرف اول را می زند "بسیاری از بازاریاب ها هنوز با این واقعیت ارتباط برقرار نکرده اند و آن را نپذیرفته اند".

پس باعث تعجب است که چرا بسیاری از بازاریابان از این شیوه بازاریابی پر سود استفاه نمی کنند. طبق اطلاعات بدست آمده از Citron، از هر 100 نفر 95 نفر از کسانی که در سامانه پیامکی یک برند ثبت نام می کنند؛ در طول 3 دقیقه پیامک ارسالی آن برند را باز کرده و می خوانند".

این ارقام نشان دهنده درصد بسیار زیاد و قابل توجهی می باشد. به گفته  Citron بازاریاب ها باید در رابطه با بازاریابی پیامکی اطلاعات بیشتری کسب کنند و در مورد آن مطالعات زیادی انجام دهند. متاسفانه برخی ذهنیت ها و اطلاعات نادرست در این زمینه باعث شده تا بسیاری از متخصصین بازاریابی دیدگاه مثبتی در رابطه با بازاریابی پیامکی از خود نشان ندهند. اما همین ارقام و آماری که ممکن است بارها راجع به آن شنیده باشید، دلیل خوبی برای شروع مطالعه در رابطه با بازاریابی پیامکی و اس ام اس گروهی می باشد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

دلایل استفاده از پیام کوتاه

اس ام اس های تبلیغاتی چیست؟

مزایای sms تبلیغاتی

خدمات نوین که سیمرغ اس ام اس ارائه میدهد

سامانه رایگان ارسال پیام کوتاه

دلایل ارجعیت پیامک

چرا به پیامک تبلیغاتی نیاز داریم

چرا سامانه پیامکی سیمرغ ؟برچسب ها: چرا اس ام اس چرا اس ام اس تبلیغاتی چرا پیامک تبلیغاتی پیامک تبلیغاتی استراتژی‌ بازاریابی تبلیغات چاپی سامانه پیامکی اس ام اس گروهی مزایای sms تبلیغاتی بازاریابی پیامکی ارسال پیام کوتاه ارجعیت پیامک سامانه پیامکی سیمرغ پیام صوتی سامانه پیام کوتاه تبلیغات پیامکی