موفقیت در رقابت های بازاریابی پیامکی


با توجه به اینکه در دنیای امروز بسیاری از مشاغل از مزایای بازاریابی پیامکی مطلع هستند و بدنبال درک بیشتری از آن هستند، اما تعداد زیادی هم هستند که مزایای آن را بدرستی درک نکرده اند و نمی دانند چگونه می توانند از آن بهره ببرند. ما در اینجا سعی داریم نکاتی که شما را به موفقیت در بازاریابی پیامکی نزدیک تر می کند اشاره کنیم.

1: در تماس خود مشوق ارایه کنید

در هر پیام خود برای مشترکین مشوق هایی مانند کپن تخفیف و یا جوایز قرار دهید، این باعث ترغیب مشتریان می شود

2: پایدار باشید

مانند هر کمپین بازاریابی موفق، اس ام اس انبوه نیز برای رسیدن به بهترین نتیجه باید به طور مداوم مورد استفاده قرار گیرد، اطمینان حاصل کنید مشترکین به طور منظم اخبار، و اطلاعیه های فروش و رویداد های آینده را دریافت می کنند. با این شیوه شانس بیشتری برای جذب مشترکین و ایجاد علاقه وجود دارد.

3: از اس ام اس برای موارد غیر از تبلیغات نیز استفاده کنید

در کنار پیامک های تبلیغاتی شما نیاز دارید تا انوع دیگری از پیامک ها را برای موفق شدن دراین رقابت استفاده کنید، ارسال همه پیام ها با محتوای تبلیغات باعث کمرنگ شدن تأثیر آن می گردد. تغییرات شرکت را با پیامک نیز اطلاع دهید، محصولات آینده را معرفی کنید، پایداری در ارسال اس ام اس های ضروری و مهم مشتری را برای ادامه دریافت پیامک از شما علاقه مند می کند.

4: معنی بخشیدن

مطمن شوید که پیامک های شما برای مخاطبین مفید هستند، مشتریان دوست دارند تا در مورد خدمات پس از فروش و اطلاعیه های بروز رسانی و سایر موارد اطلاع پیدا کنند، متونی که به نظر می رسد فقط برای پول گرفتن است تأثیری منفی دارد.

5: تلاشتان را ارزیابی و پیگیری کنید

پیشرفت های خود را مورد ارزیابی قراردهید، باید بدانید کجا نیاز به اصلاح داد و آن را ردیابی کنید، متوجه شوید که چرا پیام شما پاسخ نداشته است.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

تفاوت بازاریابی پیامکی و ارتباط پیامکی

نکته کلیدی که در بازاریابی پیامکی باید توجه کرد

چگونه بازاریابی پیامکی را شروع کنیم؟

راهکارهای بازاریابی پیامکی

نگاه کلی به بازاریابی پیامکی

مزایای بازاریابی پیامکی برای مشتریان

شوخ طبعی در بازاریابی پیامکیبرچسب ها: موفقیت در رقابت های بازاریابی پیامکی رقابت های بازاریابی پیامکی موفقیت در بازاریابی پیامکی مزایای بازاریابی پیامکی درک بازاریابی پیامکی اس ام اس تبلیغاتی پیامک تبلیغاتی ارسال اس ام اس متن پیام ارتباط پیامکی آموزش پنل اس ام اس پیام صوتی سامانه پیام صوتی