راهکار پیامکی برای ISP ها


در این مطلب به کاربرد سامانه پیام کوتاه در ISP  ها یا همان شرکت های ارائه دهنده اینترنت میپردازیم و مزیت های این سامانه را برای ISP  ها شرح می دهیم.

همانطور که میدانید امروزه سازمان ها، ادارات، موسسات، دانشگاه ها و ارگان های مختلف دارای سامانه پیام کوتاه می باشند و توسط این سامانه خدماتی را به کاربرانشان ارائه می دهند، در مطلبی که پیش روی شماست به برخی از خدماتی که سامانه پیام کوتاه میتواند به شرکت های ارائه دهنده اینترنت بدهد میپردازیم :

یادآوری صورت حساب صادر شده جدید به کاربران

اطلاع به کاربران در مورد مشکلی که ممکن است در ساعاتی بعد اتفاق بیافتد

همواره اطلاع دادن به کاربران قبل از به وقوع پیوستن مشکل میتواند بسیار مفید باشد، چرا که اولا کاربران در مدت زمانی که در اختیار دارند کارهایی که باید انجام دهند را انجام می دهند و ثانیا تلفن ها و درخواست ها به پشتیبانی جهت رفع مشکل کمتر می شود و در وقت مسوولان پشتیبانی شرکت صرفه جویی می شود.

کاربران میتوانند مشکلات خود را به شماره سامانه پیامک بزنند

مطلع کردن کاربران از جدیدترین خبرها

مطلع کردن کاربران از جدیدترین طرح ها و خدمات

ایجاد رابطه صمیمی تر با کاربران با ارسال پیامک های مناسبتی

و…

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

راهکارهای پیامکی برای دانشگاه ها

راهکار پیامکی برای بنگاه ماشین

راهکار پیامکی برای روابط عمومی سازمان

راهکار های پیامکی برای مشاورین املاک

راهکار پیامکی برای خشکشویی

راهکار و تکنیک پیامکی در صنعت

راهکار پیامکی در مزون ها

راهکار پیامکی در شرکت های اینترنتیبرچسب ها: کاربرد سامانه پیام کوتاه کاربرد پیام کوتاه کاربرد پیام کوتاه ISP سامانه خدماتی سامانه پیامک پیامک مناسبتی شرکت اینترنتی راهکار پیامکی راهکار پیامکی در ISP ها تکنیک پیامکی تبلیغات پیامکی پیام تبلیغاتی پنل کاربری ارسال پیامک ارسال پیامک مناسبتی