ارسال هدفمند پیام کوتاه


برای یک تبلیغات موثر و پربازده باید بصورت کاملا هدفمند عمل کرد تا بتوانید با کمترین هزینه اطلاعات و آگهی تبلیغاتی خود را به افرادی که مدنظرتان است برسانید. ارسال های انبوه فعلی براساس کدپستی و یا محدوده بانک های شماره ها احتمال و درصد خطای بالاتری نسبت به متد جدید ارسال های تبلیغاتی دارد. با متد جدیدی که در سامانه ایجاد شده شما در هر نقطه ای از ایران اسلامی حضور دارید و مشتریان خاص خود را خواهید داشت. هوشیار باشد و در سریع ترین زمان ممکن گوی سبقت را از رقبای ضعیف خود بربایید..

در این روش جدید شما میتوانید پیامک های خود را به محدوده سنی خاص و یا جنس مشخص محدود کنید . حتی درخواست پیامک انبوه شما میتواند ترکیبی از این دو شرط را داشته باشد و در محدوده جغرافیایی خاصی ارسال شود.

شما به عنوان یک فروشنده و مدیرعامل یک شرکت خدماتی و یا یک بیزینس من آزاد میتوانید در هر بازه ای از مخاطبین و دارندگان تلفن همراه و خدمات و محصولات خود را عرضه کنید .

به عنوان مثال: شما به عنوان ارایه کننده خدمات آرایشی بهداشتی محصولاتی دارید که در هر بازه سنی و به هر جنسیتی امکان عرضه را دارند . اما مسلما ارایه محصولات مردانه به آقایانی که در بازه سنی  استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی باشند , احتمال خرید آنها از شما را بسیار افزایش میدهد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

چگونه بازاریابی پیامکی را شروع کنیم؟

اس ام اس های تبلیغاتی چیست؟

مدیریت ارسال سامانه پیامکی

ارسال بالک_ ارسال انبوه

بانک مشاغل استان گلستان

تفاوت پیامک تبلیغاتی و پیامک خدماتی

ارسال رده سنی درسامانه پیامکی

تعیین محدوده سنی و جنسیت مخاطبانبرچسب ها: تبلیغات موثر ارسال هدفمند پیام کوتاه ارسال پیام کوتاه ارسال براساس کدپستی پیامک انبوه ارسال تبلیغاتی ارسال هدفمند تبلیغات هدفمند اس ام اس تبلیغاتی مدیریت ارسال پیامک مدیریت سامانه پیامکی ارسال بالک بانک مشاغل استان ارسال رده سنی ارسال محدوده سنی