بررسی آمار کمپین تبلیغاتی


باتوجه به وابستگی دنیای امروز به تکنولوژی و موبایل بهترین ابزار برای ترویج و تبلیغ، بازاریابی با پیام کوتاه است. بسیاری از شرکت های بزرگ همچنان از طریق پیامک با مشتریان و بازار هدف خود ارتباط برقرار می کنند. استفاده از پیامک در عین سادگی بسیار تاثیرگذار و از همه مهمتر مقرون به صرفه است.

بعد از تهیه و راه اندازی پنل پیامکی باید نتایج و آمارها را بررسی نمایید تا متوجه شوید که بازاریابی پیامکی تاچه حد بر کسب و کار شما تاثیر گذاشته است. این آمارها به طور مستقیم بر موفقیت کسب و کارها تاثیر می گذارند، پس از تجزیه و تحلیل نتایج حاصل از بازاریابی پیامکی غفلت نکنید.

تعداد اعضای جدید خبرنامه ی پیامکی

مشخصا تمام هدف داشتن یک لیست از اعضای خبرنامه پیامکی، جذب اعضای بیشتر و درگیر کردن بیشتر کاربران در تجارت می باشد. بدون داشتن اعضای خبرنامه پیامکی، عملا شما کسی را ندارید که محصولات و خدمات خود را به وی تبلیغ نمایید. جهت سنجش میزان تاثیر گذاری کمپین تبلیغات پیامکی خود، بهتر است که در فواصل زمانی معین، تعداد اعضای جدید خود را بررسی کنید و در صورت نیاز راهکارهای جدید را ابلاغ کنید.

تعداد اعضایی که اشتراک پیامکی خود را لغو کرده اند

اگر تعداد افرادی که از عضویت خبرنامه پیامکی شما انصراف می دهند زیاد است، به معنی این است که شما در یک جای کار خود اشتباه می کنید. این امکان وجود دارد که پیامک های شما ارزش چندانی برای مشترکانتان ندارند یا محتوای درستی را تهیه نکرده اید یا اینکه تعداد اس ام اس های ارسالی از جانب شما بسیار زیاد است. در هر صورت، همیشه آمار و ارقام افرادی که اشتراک خود را از خبرنامه پیامکی شما لغو می کنند را دنبال کنید. زیرا در نهایت این آمار نشان گر میزان تاثیر گذاری اس ام اس های ارسالی شما هستند.

تعداد کلیک بر روی هر لینک

گاهی اوقات، لازم است که برای ترغیب بیشتر مشتریان خود یا ارائه ی تخفیف اختصاصی به آنها، لینکی از وبسایت خود را در انتهای پیامک ارسالی خود اضافه نمایید. هر موقع که شما لینکی را در انتهای اس ام اس خود قرار می دهید، تعداد کلیک هایی را که بر روی آن زده شده است ثبت و نگه داری می شود. داشتن این اطلاعات بسیار حیاتی است، از آنجایی که نشان می دهد که چقدر لینک ارسالی شما مورد توجه مشترکانتان قرار گرفته است.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

بزرگترین اشتباهات بازاریابی اس ام اسی

اس ام اس های تبلیغاتی چیست؟

پیشگیری از داشتن کمپین پیامکی کسل کننده

اهمیت زمان بندی کمپین پیامکی

مدیریت زمان در بازاریابی پیامکی

کمپین تبلیغات پیامکی

نبایدهای کمپین های تبلیغات پیامکی

اشتباهات رایج در تبلیغاتبرچسب ها: بررسی آمار کمپین تبلیغاتی کمپین تبلیغاتی بازاریابی با پیام کوتاه راه اندازی پنل پیامکی پنل پیامکی خبرنامه پیامکی کمپین تبلیغات پیامکی اشتراک پیامکی عضویت خبرنامه پیامکی اس ام اس ارسالی تاثیر گذاری اس ام اس بازاریابی اس ام اسی اشتباهات بازاریابی پیامکی زمان بندی کمپین پیامکی اس ام اس تبلیغاتی اشتباهات تبلیغاتی