تفاوت بازاریابی پیامکی و ارتباط پیامکی


همه جا صحبت از بازاریابی پیامکی است ولی نباید ارتباط پیامکی و تفاوتش با بازاریابی پیامکی را فراموش کرد. بازاریابی پیامکی روشی است که از آن برای تبلیغات و شناساندن خود به بازار استفاده می شود و بوسیله آن می توان کسب وکار خود را گسترش داد. اما ارتباط پیامکی برای مرحله ای بعد از تبلیغات و برای ارتباط با مشتریان و اطلاع رسانی و دریافت نظر از جمعیتی از افراد است.

اما اینکه کدام یک برای ما کاربرد دارد؟

مطمئنا هر دوی این روش ها از طریق یک پنل صورت می گیرند. اگر شما می خواهید که برای مشتریان خود پیشنهادات ویژه ارسال کنید، بازاریابی پیامکی روش مورد علاقه شما خواهد بود. اما، اگر فقط می خواهید که پیامک هایی حاوی اطلاعات مهم یا اطلاعیه را برای تعداد زیادی از مردم ارسال کنید، ارتباط پیامکی راهکار بهتری برای شما خواهد بود.

همانطور که می بینید، بازاریابی پیامکی بر روی پیشنهادی که ارائه می کند تمرکز دارد، در حالیکه مثال دوم تنها در حال به اشتراک گذاری اطلاعات است. فرقی ندارد که از کدام روش استفاده می کنید، همیشه با مشتریان خود صادق باشید. هیچ وقت به صورت همزمان از این دو روش استفاده نکنید. این کار اعتبار خبرنامه پیامکی شما را از بین می برد.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

عناوین مرتبط:

پیام کوتاه، مهمترین رسانه ارتباطی

4 نکته کلیدی که در بازاریابی پیامکی باید توجه کرد

یادآوری قرار ملاقات با SMS

دلایل استفاده از پیام کوتاه

نگاه کلی به بازاریابی پیامکی

چگونه بازاریابی پیامکی را شروع کنیم؟برچسب ها: تفاوت بازاریابی پیامکی و ارتباط پیامکی ارتباط پیامکی اشتراک گذاری اطلاعات خبرنامه پیامکی اعتبار خبرنامه پیامکی ارتباط با مشتری رسانه ارتباطی یادآوری با SMS شروع بازاریابی پیامکی نکات بازاریابی پیامکی پیامک تبلیغات پیامکی اس ام اس تبلیغاتی