متن پیامکی آماده برای مشاغل


اغلب از ما سوال می شود چه جیزی یک متن را درخشان می کند. پاسخ صحیح و دقیقی برای این سوال وجود ندارد چون هیچ گاه یک متن آماده و از پیش تعیین شده ای برای تمامی کسب و کارها وجود ندارد. اما الگوها ونمونه های از متن پیام ها وجود دارد که برای کسب و کارها موثر هستند و این اثبات شده است. همه آنها عوامل زیر را در بردارند.

محرک های قوی در متن پیام - ارسال پیام با نام و مشخصات دریافت کننده و در بعضی موارد لینک وبسایت یا آدرس کانال تلگرام

در مقاله زیر به نمونه متن های محرک متداول در متن می پردازیم زیرا بعضی از کلمات در متن پیامک باعث ایجاد حس اضطراری و مهم بودن پیام می شود (برای مثال کلماتی مانند امروز و اکنون). با یاد اوری و داشتن این نکات ما برای کسب و کارها یک لیست از الگوهای آماده نمونه متن تهیه کردیم:

فروش (فروشگاه):

باخرید 3 کتاب یک کتاب رایگان دریافت کنید. فقط تا پایان مردادماه در خیابان ... منتظر دیدارتون هستیم.

وفاداری:

دریافت تخفیف برای نهار مخصوص و خوشمزه کلمه "نهار" را به شماره ... پیامک کنید و در هنگام سفارش غذا 5% تخفیف دریافت نمایید.

اطلاع رسانی وقایع:

کودکان زیر 5 سال خود را خوشحال کنید. سراسر تابستان از مرکز پینت بال رایگان می توانند استفاده کنند. برای رزرو با شماره ما تماس بگیرید.

ساعات کار و باز بودن مغازه:

دیگر نگران خرید مایحتاج خود در روز تعطیل نباشید؛ فروشگاه ... حتی در روزهای جمعه تاساعت 8 شب آماده ارائه خدمات. آدرس...

آدرس وبسایت:

همه کتاب های مورد علاقه شما در دسترس است. از اکنون به مدت سه روز با استفاده از بهترین تخفیف با خرید از وبسایت ما به آدرس...

دعوت به اشتراک:

اولین نفری باشید که درباره تخفیفات و پیشنهاد ویژه باخبر می شوید؛ با ارسال عدد یک به همین شماره.

پیامک یادآور قرار ملاقات:

بسیاری از مردم به علت مشغله روزانه قرار ملاقات های خود را فراموش میکنند. از فراموش کردن قرار ملاقات های مهم مشتریان خود جلوگیری  کنید و باعث افزایش درآمد و بهبود رضایت مشتری شوید.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

عناوین مرتبط:

4 نکته کلیدی که در بازاریابی پیامکی باید توجه کرد

استفاده از پیامک به جای بازاریابی ایمیلی

دلایل استفاده از پیام کوتاه

چگونه بازاریابی پیامکی را شروع کنیم؟

راهکارهای بازاریابی پیامکی

بهترین متن اس ام اس های تبلیغاتی

کاربردهای پیام کوتاه

8 نکته برای نوشتن متن عالی پیامک (sms)برچسب ها: متن پیامکی آماده برای مشاغل متن پیامکی آماده متن پیامکی متن محرک الگوهای آماده نمونه متن نمونه متن پیامک آدرس وبسایت فراموش کردن قرار ملاقات افزایش درآمد نکات بازاریابی پیامکی بازاریابی ایمیلی راهکارهای بازاریابی پیامکی اس ام اس تبلیغاتی بازاریابی اس ام اس کاربرد پیام کوتاه