اشتباهات رایج در تبلیغات


اثر تبلیغات بر هیچ مدیر و کارفرمایی پوشیده نیست و بهترین گزینه ممکن برای تحت تاثیر قرار دادن مخاطبان می باشد. اما برخی در امر تبلیغات با شکست مواجه می شوند و این بدلیل انجام برخی اشتباهات است. مانند:

1-  یک بار تبلیغ به جای ایجاد کمپین تبلیغات

اگر بخاطر صرفه جویی در هزینه فقط یکبار تبلیغات در برنامه خود دارید بهتر است زمان و هزینه خود را تلف نکنید چون به ندرت با کم کردن تعداد دفعات تبلیغ به موفقیت خواهید رسید.

2-  تبلیغ در جای نامناسب

حتما قبل از انجام تبلیغات، محیط هارا شناسایی کنید و بهترین مکان برای تبلیغ خود انتخاب کنید مثلا مجلات مخصوص خردسالان جای مناسبی برای تبلیغ خدمات مربوط به برنامه ریزی مالی شرکتها نیست.

3- کنار گذاشتن منافع و مزایای محصول در تبلیغات

به جای تمرکز بیش از حد بر ویژگیهای محصول، در مورد منافع و مزایای آن صحبت کنید. لازم نیست در آگهی تبلیغاتی درباره جزئیات برنامه تسهیلات بازنشستگی شرکت خود صحبت کنید؛ بلکه خوانندگان میخواهند بدانند که این برنامه چه مزایای ویژه ای برای آنها به همراه خواهد داشت.

4- تاکید روی یک بودجه خاص

پیام تبلیغاتی شما باید در بازار هدفتان به طور پیوسته در معرض نمایش قرار گیرد بنابراین بودجه تبلیغاتی شما باید کافی باشد. تبلیغات تجاری خود را در رسانه های گوناگون اما به طور کمرنگ انشار ندهید. تبلیغات پراکنده و گاه و بیگاه نیز از عوامل اصلی شکست برنامه های تبلیغاتی هستند.

5- عدم زمانبندی مناسب

فصول، ماهها و روزها همگی نقش تاثیرگذاری در تبلیغات شما دارند. مهم است که زمانهایی را برای نشر تبلیغات در نظر بگیرید که بیشترین بازدهی و منفعت را برای تجارت شما داشته باشد.

6- رعایت نکردن اصول تبلیغات

قرار دادن تبلیغات در محل مناسب صفحات وب، ذکر کردن تمامی راههای ارتباطی در آگهی، و تصحیح و غلط گیری از جمله قواعد اصلی نشر تبلیغات میباشند که در بسیاری از موارد فراموش میشوند.

7- رعایت نکردن قوانین طراحی

تبلیغات شما معرف تجارتتان هستند و مشتریان نیز از همین طریق درباره شما قضاوت میکنند. تبلیغات اولین و حتی شاید آخرین فرصت شما برای تاثیرگذاری باشد. آگهی هایی که طراحی ضعیفی دارند بر روی تجارت شما اثر منفی میگذارند.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربریو نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان،شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

اس ام اس های تبلیغاتی چیست؟

مزایای sms تبلیغاتی

عوامل افزاینده بازده پیامک تبلیغاتی

بهترین متن اس ام اس های تبلیغاتی

تفاوت پیامک تبلیغاتی و پیامک خدماتی

چرا به پیامک تبلیغاتی نیاز داریم

بهترین روش تبلیغاتبرچسب ها: اشتباهات رایج در تبلیغات اشتباهات تبلیغاتی کمپین تبلیغات آگهی تبلیغاتی مزایای محصول در تبلیغات پیام تبلیغاتی بودجه تبلیغاتی اصول تبلیغات قوانین طراحی تبلیغاتی اس ام اس تبلیغاتی sms تبلیغاتی مزایای sms تبلیغاتی پیامک تبلیغاتی پیامک خدماتی بازده پیامک تبلیغاتی