یادآوری قرار ملاقات با SMS


در زندگی پرمشغله ی ما طبیعی است که برخی از اتفاقات را فراموش کنیم. گاهی این فراموش کردن ها غیر قابل جبران هستند و یا هزینه دربردارند. مثلا در کسب و کارهایی که نیاز به ارتباط رو در رو با مشتری می باشد، فراموشی مشتری و یا صاحب کسب و کار یک اشتباه پرهزینه می باشد.

با پیشرفت تکنولوژی به راحتی می توانید، از فراموش کردن قرار ملاقات های مهم مشتریان خود جلوگیری  کنید و باعث افزایش درآمد و بهبود رضایت مشتری شوید.

برای این امر می توانید قرار ملاقات های خود را در دفترچه تلفن سامانه خود ثبت کنید تا در زمان مناسب پیام ها به طور خودکار به مشتریان مشخص ارسال می شود. ارسال پیامک نسبت به ارسال ایمیل و یا تماس تلفنی این برتری را دارد که گیرنده می تواند آنرا در تلفن همراه خود نگه دارد و این خود به فراموش نکردن قرارها کمک می کند.

چرا sms؟

1- ارزان است. خدمات اس ام اس کم هزینه است و قادر به بهبود سود شما از طریق از دست دادن کمتر قرار ملاقاتها و اجتناب از شکاف زمان هدر رفته.

2- آسان است. این سرویس تنها باید یکبار راه اندازی شود و آن را برروی تقویم خود (اطلاعات وارد شده در دفترچه تلفن) تنظیم کنید تا به طور خودکار هر پیام به فرد صحیح و در زمان مناسب ارسال شود.

3- سفارشی می شود. شما به راحتی می توانید پیام را به تناسب کسب و کار خود برای انواع مختلف مشتریان ارسال کنید.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

ارسال به دفترچه تلفن

ارسال پیامک با پیش شماره

پاسخگوی خودکار پیامکی و منشی پیامک

ارسال خودکار پیام تبریک تولد

مزایای sms تبلیغاتی

مزایای بازاریابی پیامکی برای مشتریان

بهترین روش تبلیغاتبرچسب ها: یادآوری قرار ملاقات با SMS یادآوری با SMS ارسال به دفترچه تلفن ارسال ایمیل ارسال پیامک خدمات اس ام اس بهترین روش تبلیغات بازاریابی پیامکی مزایای بازاریابی پیامکی ارسال خودکار پاسخگوی خودکار پیامکی ارسال پیامک با پیش شماره