پیامک دریافتی


بسیاری از کسب و کارها نیاز به دریافت پیامک از جانب مشتریان خود دارند. و گاها این امر برای آنها یک هدف تلقی می شود. به همین دلیل تمامی انها نیاز به خط اختصاصی دارند.

بعنوان مثال اصنافی که فروش کالاهای برقی انجام می دهند از خریداران خود می خواهند تا جهت شروع گارانتی کالای خود شماره گارانتی را به شماره پیامکی فروشگاه و یا شرکت ارائه دهنده خدمات پشتیبانی ارسال نمایند.

این کار هم بانک شماره های شرکت را افزایش می دهد هم میتوان آنها را جهت اطلاع از تخفیفها، جشنواره ها، اتمام گارانتی و.. باخبر ساخت.

علاوه بر موارد ذکر شده می توان امکان ارزیابی کالا ها و  خدمات، برگزاری مسابقه، استفاده از منشی پیامک و پاسخگوی خودکار و ارتباط با مشتریان را  برای آنان فراهم نمود که نتیجه ی این امکانات ارتقا و حفظ مشتریان وفادار می باشد.

جهت خرید خط اختصاصی بصورت رندوم و یا بطور سفارشی از طریق تیکت با ما در ارتباط باشید.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

خطاهای ارسال پیام کوتاه

گزارشات پیام ها

پاسخگوی خودکار پیامکی و منشی پیامک

Sms marketing

ارسال پیام به لیست سیاه مخابرات (ویژه مشتریان سیمرغ)

پیام های تبلیغاتی و چگونگی دریافت یا لغو آنبرچسب ها: پیامک دریافتی دریافت پیامک خط اختصاصی شماره پیامکی بانک شماره برگزاری مسابقه منشی پیامک پاسخگوی خودکار ارتباط با مشتریان خطاهای ارسال پیام کوتاه ارسال پیام کوتاه گزارشات پیام sms marketing لیست سیاه مخابرات پیام تبلیغاتی