بهترین متن اس ام اس های تبلیغاتی


بسیاری از افرادی از سامانه های پیامکی استفاده می کنند معتقدند بازاریابی پیامکی نه تنها هیچ سودی برایشان نداشته بلکه بر هزینه های آنان افزوده است. اما اکثریت افراد باوری خلاف این موضوع دارند و روزانه هزاران پیام تبلیغاتی ارسال می کنند. به گونه ای که حتی بسیاری از هزینه های تبلیغاتی و بازاریابی خود را حذف نموده اند تا بتوانند هزینه ارسال اس ام اس تبلیغاتی را پوشش دهند.

این تفاوت استفاده از سامانه پیامکی برای چیست؟

از هیچ کس پنهان نیست که اول قدم برای جذب مشتری، تبلیغات است. اما اینکه چگونه یک تبلیغات صورت بگیرد بسیار مهم است. به کمک این مقاله نحوه طراحی متن اس ام اس تبلیغاتی را برای داشتن تبلیغات و بازاریابی موثر در اختیار شما قرار می دهیم.

شروع یک پیامک تبلیغاتی

تاثیر کلمات اول متن پیامک شما در این است که مخاطب شما اولین چیزی را که از یک پیامک میخواند ابتدا چند کلمه اول پیامک است و بعد شماره فرستنده پیامک! این به آن معناست که شما با کلمات شروع کننده میتوانید مخاطب را جذب کنید تا باقی متن پیامک شما را بخواند . سعی کنید برای طراحی متن پیامک تبلیغاتی از سلام ؛ با عرض سلام ؛ احتراما ؛ دوست عزیز ؛ به اطلاع میرساند ؛ پیروی ؛ اعضای محترم و خلاصه واژه های مخصوص شروع نامه های اداری استفاده نکنید و بیشتر از چند کلمه مرتبط با صنف خود در شروع پیامک استفاده کنید .

ادامه پیامک تبلیغاتی

حال که به واژه های شروع کننده متن پیامک پرداختیم برای ادامه متن اس ام اس تبلیغاتی چه کنیم ؟ بطور معمول پیامک های تبلیغاتی ۱ پیامک ۷۰ کاراکتری است که بصورت فارسی تایپ میشود . بهتر است در ادامه متن پیامک به اصل مطلب بپردازید . اصل مطلب در پیامک تبلیغاتی یعنی اینکه دقیقا نام محصول یا خدمت و یا جشنواره خرید و میزان تخفیفی که قرار است به مشتریان جدید شما داده شود را بنویسیم . منظور از نوشتن حتما استفاده از پایه و پیرو و فعل و فاعل نیست ! در طراحی متن پیامک در بسیاری از موارد نیازی نیست حتما جمله خود را با فعل یا فاعل و یا رعایت نکات دستور زبان ادبیات فارسی تایپ کنیمتعداد کاراکترها محدود و مخاطب ما نیز کم حوصله میباشد ؛ پس باید اصل مطلب را در حد کلمه و عدد نوشته و در خط یا دو خط بعدی نیز نحوه ارتباط با مخاطب بیان شود.

خاتمه دادن به پیامک تبلیغاتی

اگر مخاطب شما به پایان متن پیامک شما رسیده باشد یعنی ۹۰% موفق شده اید و بهترین بازده نصیب تان شده است . ولی برای ارتباط بهتر با مخاطبان خود میتوانید باز هم با ساده سازی و راحت کردن کار برای مخاطب خود ؛ تعداد بیشتری از مخاطبان را جذب پیامک تبلیغاتی خود کنید . روشهای ارتباطی شما برای ارتباط مخاطب با شما چیست ؟ تلفن خود را در انتهای متن پیامک مینویسید یا شما یک وب سایت فعال دارید و میخواهید کاربر با مراجعه به وب سایت اطلاعات بیشتری را کسب کند ؟ و یا به مخاطب خود پیشنهاد میکنید عدد۱ یا عدد ۲ یا هر کاراکتر دیگری را برای شما پیامک کند تا شما در اولین فرصت با متقاضی تماس حاصل نمایید ؟

ادامه دارد...

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربریو نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ  دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

کاربردهای پیام کوتاه

بهترین روش تبلیغات

8 نکته برای نوشتن متن عالی پیامک (sms)

طراحی متن پیامک تبلیغاتی

تفاوت پیامک تبلیغاتی و پیامک خدماتیبرچسب ها: بهترین متن اس ام اس های تبلیغاتی اس ام اس تبلیغاتی بهترین متن اس ام اس متن اس ام اس تبلیغاتی متن اس ام اس متن پیامک بازاریابی پیامکی سامانه پیامکی هزینه تبلیغاتی پیامک تبلیغاتی کاربردهای پیام کوتاه متن پیامک تبلیغاتی پیامک خدماتی خطوط تبلیغاتی خطوط خدماتی