با تلفن همراه خود ارسال انبوه انجام دهید


برخلاف سایر سامانه های متداول که دسترسی به آنها از طریق گوشی و تبلت به سختی امکانپذیر است، سامانه سیمرغ این امکان را برای شما فراهم آورده است تا با تلفن همراه و یا تبلت خود به ارسال پیامک بپردازید. این سامانه به گونه ای طراحی شده که برروی تمامی ابزارها به راحتی قابل دسترسی می باشد و برای ارسال مجبور به، ورود به سامانه از طریق کامپیوتر نیستید.

فقط کافیست اینترنت تلفن همراه خود را فعال کرده و بعد از ثبت نام در panel.simorghsms.com/register، نام کاربری و رمز عبور برای شما ارسال می شود و سپس برای ارسال پیام، ادرس panel.simorghsms.com را وارد کنید.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

بیشترین درآمد بازاریابی با ارسال پیام انبوه

استارت بازاریابی با ارسال پیام انبوه

امنیت در ارسال پیامک انبوه

پنل ارسال اس ام اس یا پیام کوتاه (SMSPANEL)

ارسال پیام بصورت انبوهبرچسب ها: ارسال انبوه با تلفن همراه ارسال انبوه ارسال پیامک سامانه پیامکی ارسال پیام انبوه پیام انبوه پیامک انبوه ارسال اس ام اس پنل اس ام اس بازاریابی پیامکی پنل پیامکی SMSPanel تبلیغات پیامکی سامانه پیام کوتاه پیام صوتی پیام تبلیغاتی پیام کوتاه پیام کوتاه پیام تبلیغاتی