اعتبار شما محتوای پیام شماست


"متفاوت بیندیشید"

این شعار اپل می باشد و باعث شده است که همه ما از شرکت اپل انتظار چیزی جدید و متفاوت داشته باشیم، شرکت اپل هم بر روی عهد و پیمانش بوده است.

شعاری که این شرکت برای خود انتخاب کرده است مخاطب خود را از اهداف ، چشم انداز و ارزش‌های کسب و کار آگاه می سازد.

هر کسب وکار یک پیامی دارد، که این پیام نشان از عهد و پیمان همان کسب و کار با مخاطبانش می باشد و بر اساس آن نوع خدمات و محصولات و ماموریت کارکنان شکل می یابد.

در واقع مشتریان به شعار و پیام شما اعتماد می کنند و حاضر به انتخاب محصول و یا خدمات شما می‌شوند بنابراین بسیار مهم می باشد تا به این تعهد و شعار خود جهت موفقیت برندمان متعهد باشیم.

به نمونه هایی از پیامهای شرکت های بزرگ دقت کنید:

شعار مایکروسافت: "امروز می‌خواهی به كجا بروی؟ " استعداد شما، علاقه‌ما"

فولکس واگن: "کوچک فکر کنید"

آدیداس: "غیر‌ممکن وجود ندارد "

وال مارت: "پول بیشتری ذخیره کنید، زندگی بهتری داشته باشید "

مک دونالد: "من عاشقشم "

Hp: "اختراع کنید. شعاردر گذشته این شرکت کامپیوتر دوباره شخصی می‌شود"

ریبوک: "من همانی هستم که هستم "

کوکاکولا: "درب قوطی را باز کن تا سرحال شوی "

ام اند ام: "در دهانتان آب می‌شود، نه در دستانتان "

صلیب سرخ: "بزرگ‌ترین تراژدی بی تفاوتی است "

لیوایز: "کیفیت هرگز از مد نمی‌افتد "


پیام و شعار مهمترین قاعده هر برند و کسب و کار می‌باشد چرا که با توجه به کارکنان شرکت به مقررات پایبند می‌شود و ماموریت‌ها و اهداف مشخص می گردد تا آرمان شعار را به واقعیت تبدیل نمایند .

زمانی که شرکت به آن رسالت و چشم انداز می‌رسد و فراتر پیش می رود می تواند شعار خود برای دستیابی به ارزش‌های بالاتر تغییر دهد. مانند Microsoft

بهترین روشی که به وسیله آن براحتی می توانید شعار خود را به گوش مخاطبان خود برسانید پنل اس ام اس و ارسال پیامک می باشد. اما اینکه چه پیامکی با چه محتوایی و در چه زمانی ارسال شود بسیار حائز اهمیت است

جامعه هدف خودتان را تعیین کنید چون هرکسی ارزش و مفهوم پیام شمارا درک نمی کند و ممکن است پیام شما را افرادی دریافت می نمایند که به تخریب برند و شعار شما می پردازند.

به مناسبت های تاریخی دقت کنید، احساس جامعه را بسنجید، سعی برآن دارید تا پیشنهادهای جالب دهید.

 

سیمرغ اس ام اس ارائه دهنده خدمات مبتنی بر پیام کوتاه و پیام های تبلیغاتی و پیام صوتی در سراسر کشور با پایین ترین تعرفه وحرفه ای ترین پنل های کاربری و نمایندگی آماده خدمت رسانی می باشد. سامانه پیام کوتاه سیمرغ دارای بانک شماره قدرتمند از کل کشور به تفکیک استان، شهر، کدپستی، جنسیت، رده سنی، همرا اول، ایرانسل، بانک مشاغل و... می باشد.

"با تبلیغات پیامکی بهتر دیده شوید"

باما تماس بگیرید

017-32229441

www.simorghsms.com

برای دریافت فایل آموزشی بصورت فیلم به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://www.aparat.com/simorghsms

 

عناوین مرتبط:

8 نکته برای نوشتن متن عالی پیامک (sms)

طراحی متن پیامک تبلیغاتی

خلق پیامک موفق

شوخ طبعی در بازاریابی پیامکی

کاربردهای پیام کوتاه

دلایل ارجعیت پیامکبرچسب ها: محتوای پیام پیام شرکت شعار کسب وکار پنل اس ام اس ارسال پیامک شعار مایکروسافت وال مارت مک دونالد کوکاکولا ریبوک لیوایز کیفیت پیام ماموریت‌ کسب وکار ارجعیت پیامک بازاریابی پیامکی متن پیامک پیامک تبلیغاتی طراحی متن پیامک تبلیغات پیامکی